Вход/Регистрация

Юридические услуги Киев и Киевская область

Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
E-mail: utk2012@bigmir.net, skype: k0965454033

Библиотека юриста (332)

Пятница, 20 Октябрь 2017 19:05

Українські йоги - хто вони?

Оцените материал
(1 Голосовать)
Ми і раніше були дуже терплячі, але ТЕПЕР! Це взагалі щось незрозуміле! Навіть індійські йоги не можуть похвалитися таким терпінням. Але давайте по порядку. Що саме ми вже терпіли, і що погодилися терпіти далі.
Пятница, 20 Октябрь 2017 09:10

Коли на дорозі відкритті люки

Оцените материал
(1 Голосовать)
Коли їдеш по вулицях Києва мимоволі задаєшся питанням - навіщо так багато каналізаційних люків, ще й на проїжджій частині? Часом їх так багато, що проста поїздка перетворюється в захоплююче-маневрену гру під назвою "спробуй об'їхати". І іноді, ціною програшу в такій грі стають пошкодження свого залізного коня, або, що ще, гірше ДТП за участю інших машин.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Ситуація наступна. Виграли суд по розписці між фіз. особами (сума у валюті з прив'язкою до гривні). Виконавчий лист вже у виконавця рік лежить, але поки нічого не отримали.
Четверг, 19 Октябрь 2017 19:05

Суд відмовляється приймати заяву

Оцените материал
(1 Голосовать)
Приніс в суд заяву про визнання спорідненості, а там на дверях оголошення "заяв не беремо". Трохи опустивши потопав в канцелярію, де мені повідомили що в зв'язку з великою завантаженістю і відсутністю суддів заяви тимчасово, до вересня не беремо. У повній прострації потопав на пошту відправив їм документи рекомендованим. І тиша. Тепер уже і пошта морозиться - сповіщення немає, домогтися нічого неможливо.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Экономическое развитие любой страны во многом зависит от эффективности торгового посредничества, которое сегодня в Украине приобретает все большее распространение среди субъектов хозяйствования благодаря оперативности и гибкости в работе с клиентами, что приводит к значительному росту объемов продаж и, соответственно, выгодно для всех сторон таких правоотношений.
Оцените материал
(0 голосов)
Правовой режим интеллектуальной собственности постоянно эволюционирует, что прежде всего связано с развитием информационных технологий, усилением путей интеграции и кооперации в части юридической регламентации данной сферы.
Оцените материал
(1 Голосовать)
В 2016 году Украина заняла 80 место среди 190 стран мира в рейтинге Doing Business. Для тех, кому не встречался данный термин - это так называемый отчет, который позволяет понять насколько благоприятные условия ведения бизнеса созданы в той или иной стране. Именно этот отчет позволяет понять какие ключевые проблемы нужно решить и нужно улучшить для улучшения ситуации.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Два дні тому нас затопили сусіди з четвертого поверху (прорвав шланг на подачу гарячої води) постраждали три квартири по одному стояку, збитків завдано капітальних (я тільки рік тому зделала євро ремонт, всі чеки на матеріал збережені).
Среда, 18 Октябрь 2017 13:19

Дрес-код в суді

Оцените материал
(1 Голосовать)
За останні років десять всілякі реформи і «покращення» змінили ситуацію в судах (говорю про Київ). Так-сяк працюють реєстри. Для сплати мит і зборів не потрібно їхати в суд і переписувати «вручну» відповідні реквізити. У Київському госпсуді судді вже давно не відправляють правосуддя, сидячи по троє в кабінетах. Київський адміністративний суд - цілком зручні як для Києва приміщення. Вищий господарський суд - воістину палац правосуддя - просторо, чіткі комунікації і т.д. (Не можна не сказати «спасибі» Дмитру Микитовичу Притики). Загалом, жити стало краще. Але я зараз не про поліпшення роботи судів, а про інше.
Страница 1 из 26

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×