Вход/Регистрация

Юридические услуги. Киев и Украина

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33

Четверг, 25 Май 2017 08:01

Можливість відшкодування витрат на оплату оренди житлового приміщення

Оцените материал
(1 Голосовать)
У липні 2013 року вступило рішення суду про надання жилого приміщення за договором соціального найму.
Однак до сих пір рішення не виконано.

Пристав не діє: одна постанова про бездіяльність вже є, зараз розглядається друга.

Весь цей час я орендую кімнату. Є договір оренди. Кожна сума туди вноситися.

Цікаво чи маю я право після надання мені житлового приміщення звернутися до суду з позовом про компенсацію тих коштів, які я сплатив за оренду кімнати.

Є рішення ЄСПЛ, в якому він буде вимагати з держави України ці суми:

«Щодо вимог п'ятьох заявників про відшкодування орендної плати, на думку Європейського Суду, існує прямий причинний зв'язок між затримкою у виконанні судового рішення про надання житла і необхідністю для одержувача виплачувати орендну плату в очікуванні виконання цього судового рішення.

У цій справі заявники повинні були знімати житло, оскільки їм не було надано житло, на яке вони мали право на підставі судових рішень, винесених на їх користь. Відповідно, вони були змушені знімати житло для свого проживання і проживання своїх родин.

З цього випливає, що вони мають право на компенсацію витрат, пов'язаних з орендою необхідного їм житла, але не можуть розраховувати на відшкодування явно нерозумних витрат. Так, вони не повинні розраховувати на компенсацію витрат, пов'язаних з орендою житла, площа якого і / або інші характеристики значно перевищують характеристики житла, передбаченого в судових рішеннях, винесених на їх користь.

Крім того, Європейський Суд зазначає, що для того, щоб ці витрати були прийняті в якості матеріальної шкоди, заявники повинні довести їх реальність, представивши в обгрунтування своїх вимог такі докази, як копії договору оренди і в разі необхідності - копії квитанцій про оплату житла. »

Іванченко, Суми
Прочитано 184 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×