Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломные для студентов-юристов

ПОМОЩЬ НАЧИНАЮЩИМ АДВОКАТАМ
выгодный тариф САМ СЕБЕ ЮРИСТ

юрист Кизима И.В.

юрист Кизима И.В.

Із запровадженням адвокатської монополії більшість юридичних послуг стануть труднодоступними для громадян. Наша компанія "Юридичні технологи Києва" і особисто я, юрист Ігор КІЗІМА, магістр права не хочу мати жодного відношення до тієї адвокатури, яка створюється останнім часом в нашгій країні. Це сутто бізнес, який має першу ціль - заробити на клієнтах. При цьому чи вийде їм допомогти - ціллю є навіть не другорядною.
Среда, 21 Февраль 2018 18:31

Судебная чехарда

Наверное самым популярным вопросом, который часто задают граждане следующее: Где перемены? Где обещанные новые лица в судебной системе ??? Однако несмотря на такую популярность почему тема отбора кандидатов на должности судьи местных судов интересует только самих кандидатов на судейские должности и профессиональные СМИ, в то время, как например тема конкурса в Верховный Суд была на устах у всех. И только ленивый не комментировал этот конкурс.
    Підкажіть будь ласка, чи може спадкоємець який не проживав зі спадкодавцем, до прийняття спадщини (спадщину за законом) встановлювати прилади обліку (водомір, газ.счётчік), зареєструвати їх в установленому порядку (договір і опломбування відповідними службами), для оплати носіїв відповідно до їх реального споживання.
Четверг, 15 Февраль 2018 21:24

Як отримати постанову суду

14 грудня 2017 року відбулося засідання суду га яке я не з'явився через дуже далекого розташування місця суду.
Воспитание детей как прочная связь между счастливыми супругами и слабая позиция в споре несчастного супругов
Вторник, 13 Февраль 2018 01:56

Поділ фірми ТОВ при розлученні

Чоловік засновник (єдиний) ТОВ
Дружина подає на розлучення і хоче половину фірми.
Воскресенье, 11 Февраль 2018 01:21

Советы юриста бизнесмену не стоит слушать

Лучшее место для подписания договора - сауна или капот автомобиля.
Наша страна движется по правильному пути. Мы начинаем понимать ценность интеллектуального труда и все острее ощущаем важность ее защиты.

Постановою Пленуму Верховного Суду України від 30.05.2016  № 10 було вирішено звернутися до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) частин першої та другої статті 11 Закону України "Про природні монополії", абзацу п'ятого частини першої статті 12 Закону України "Про електроенергетику", пункту 4 частини першої статті 3 Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", абзацу восьмого частини першої статті 13 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (в частині повноважень національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг), Указу Президента України від 27 серпня 2014 року № 694/2014 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" положенням частини першої статті 8, частини другої статті 19, частини першої статті 106 та пунктів 3, 9, 9-1, 9-2 частини першої статті 116 Конституції України.

В першу чергу потрібно сказати, що все товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю матимуть час на адаптацію до нових вимог.
Страница 1 из 237

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×