Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %28 %816 %2017 %18:%Фев

Як поставити на місце суддю - мудака. На основі власної практики

Оцените материал
(10 голосов)
Я вже було подумав, що наші судді стали таке мати "людське обличчя", оскільки давно такого як зустрів сьогодні не зустрічав
Суддя-бич, поіїншому не скажеш сьогодні вкотре спаплюжив і без того спаплюжену судову систему. Однак, справедливості заради я останнім часом таких дятлів не зустрічав. І було повірив, що судді таки навчилися й самі поважати права людини у судовому засіданні

Гончарук Віктор Петрович, суддя Дніпровського районного суду м.Києва громадян не поважає, мабуть вважає себе тим, хто упіймав бога за бороду.

Я навіть йому зробив "комплімент" - сказав, що давно вже таких не зустрічав суддів як він)

Однак я його таки зумів сьогодні поставити на місце. І не потрібно думати, що він буде мститися і ухвалить рішення на шкоду.

Бо саме завдяки тим, хто так думає вони почувають себе понад законом.

Якщо суддя гамно і відноситься до людей як до бидла, він однак не буде перейматися тим, щоби справедливо добросовісно провести розгляд справи. Бо люди для нього - сміття. Тому він спустя рукава відніся до нашої справи і так, і так.

Однак у випадку коли ви його отверезите трішки вимогами Закону - у Вас є більше справи отримати рішення на свою користь, ніж ви будете тихенько "не злити суддю".

Для цього не забувайте, що суддя має поважати гідність громадянина, він теж немає права підвищувати на вас свій голос, має максимально враховувати і вислухувувати всіх учасників процесу.

Зверніть увагу, що є такий документ як Кодекс професійної етики судді і ст. 160 ЦПК України, за допомогою яких можливо і потрібно ставити таких горе - суддів на місце.

Зокрема, у ст. 160 ЦПК України читаємо "У разі виникнення заперечень у будь-кого з осіб, які беруть участь у справі, а також свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів щодо дій головуючого ці заперечення заносяться до журналу судового засідання і про їх прийняття чи відхилення суд постановляє ухвалу".

Стаття 1 Кодекс професійної етики судді зобов"язує суддів бути прикладом законослухняності, неухильно додержувати присяги й завжди поводитися так, щоб зміцнювати віру громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Отож, завжди коли суддя веде себе недостойно зверніть на це його увагу передбаченим вище способом. Таке заперечення може стати обгрунтуванням для заяви про відвід.


Однак, справедливості заради, маю зазначити, що вже давно таких суддів не зустрічав, хоча кожного місяця в мене по 5-8 судових засіданнях у всіх судах Києва і України.

І всеж знайшлася паскуда, яка зіпсувала авторитет суду, який щойно почав відновлюватися у моїх очах.
Прочитано 1670 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×