Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 10 Ноябрь 2017 04:50

Питання з приватизації кімнати в гуртожитку

Оцените материал
(1 Голосовать)
У мене є питання з приводу гуртожитку. Воно знаходиться на балансі ПАТ "N", але належить Фонду Держмайна України. Саме гуртожиток юридично зареєстрована як Дочірнє підприємство ПАТ "N", на балансі якого знаходиться.


Власник контрольного пакету акцій ПАТ "N" приватизував землю на якій знаходиться гуртожиток (в ньому проживають люди), яке де-юре є ДП цього самого ПАТ "N".

Тобто фактично гуртожиток, в якому проживають люди, що знаходиться на балансі ПАТ "N" і належить фонду держмайна, але юридично це гуртожиток - Дочірнє підприємство ПАТ "N" і знаходиться на землі, яку приватизував власник контрольного пакета акцій ПАТ "N".

Питання: чи мають можливість мешканці, які проживають в цьому будинку, домогтися передачі цього будинку в комунальну власність, і в подальшому приватизувати кімнати, де вони проживають?

- Чи можуть ... або не можуть ... Варіант будь-який. У подібних випадках перш за все вивчаються документи з цього питання - як-коли-ким і хто. Але швидше за все деякі з них доведеться оскаржувати в судовому порядку.


- Для приватизації кімнати в гуртожитку необхідна довідка про невикористаний житловий чек. Але деякі адреси прописок, де я не жив, не пам'ятаю. півроку
без прописки. Як бути "бомжу"?

- Про яку приватизацію кімнати мова, якщо ви там не прописані?

- Прописаний я з 1996 року, а викладені проблеми з 93 по 96гг. Невже немає іншого шляху довідатися про житловому чеку?
Дякуємо!

- ви в Ощадбанк зверталися? вони видають залишки чеків.

- В Ощадбанку мені відповіли, що залишків не зберігають, а мається тільки статус "використовував - не використав".
Прочитано 464 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×