Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 14 Ноябрь 2017 22:22

Загроза фізичної розправи при свідках і аудіо відео камері спостереження

Оцените материал
(1 Голосовать)
До мене додому прийшов сусід, я порадив йому як робити проводку Інтернет кабелю (в під'їзді є спеціальне місце для Інтернет проводки).

На наступний день з іншими сусідами я був присутній при прокладці Інтернет кабелю в його квартиру. У співробітника Інтернет-компанії були відсутні документи на підключення до електричних мереж, на установку обладнання, на доступ до слаботоку під'їзду, у співробітника Інтернет-провайдера був відсутній допуск до слаботоку під'їзду. Провайдер, як зозуленя, лізе на все готове.

Прийшов сусід зі своїм батьком (50 і 70 років), почав мене ображати бо я вимагав документи від співробітника Інтернет-провайдера.

Батько сусіда сказав мені: "Тобі хтось зверне шию", а сусід сказав: "Не зли мене! Тебе, сучье, будуть по частинах збирати, я тобі серйозно кажу".

Дані висловлювання робилися сусідами при інших сусідах, тобто при свідках, на поверсі стоїть камера спостереження, вона не є прихованою, а її мікрофон не є спецзасобом зняття інформації, записане відео зі звуком і свідки - доказ погроз від сусідів.

Зі свого боку я поводився чемно і таких гидот собі не дозволив.

На дідуся заяви не писав, а на молодого - написав заяву.

Я і сусіди, які були обурені поведінкою дідуся сусіда і його сина - викликали поліцію. Я почав писати заяву, через кілька хвилин приїхав молодий сусід і сказав: "Ну що, сусіди. Є два варіанти: живемо мирно, спілкуємося як нормальні люди. Я цілком адекватна людина. Хочете жити мирно - давайте жити мирно".

Я процитував його і запитав: "Ви ж так говорили?", Він відповів: "Ні, я такого не говорив". Я вказав на камеру спостереження, яка пише звук, і сказав, що є свідки, при яких він погрожував і є запис відео і аудіо.

Я так розумію, це 129 стаття "погрозити вбивством".
Стаття 23 Відшкодування моральної шкоди "Цивільного кодексу України" можливо тільки при подачі в суді?

Заява написана, передана співробітником поліції з диском, на якому записаний фрагмент відео з аудіо, де чітко чутно загрозу в мою адресу.

Напишіть, будь ласка, які дії мені необхідно зробити?


- Як припущення, напевно: приготуватися йти, і не просто йти, а ... "Куди" - припустити можу з високим ступенем ймовірності, але тут і зараз не стану, щоб не потурати пустопорожнім "дебатів". Офіційна адресу Вам вкаже поліція. Природно і обов'язково - з обґрунтуванням нормами чинного законодавства. І з побажаннями "щасливої дороги". Поліція тепер європейська.

Я ж не поліція, а всього лише віртуальний учасник "розмов за життя", тобто, мої припущення про найпростіші і загальних моментах в тій чи іншій сфері юриспруденції ніяк не можуть "більш детально ... відповісти" по конкретної події, описаного на словах та ще всього лише з точки зору однієї з зацікавлених сторін.

Виходячи з простих і загальних моментів Ваша історія на "уголовку" "не тягне". Мені здається, що саме таку позицію займуть і правоохоронні органи. А ось вже вони - офіційно, письмово і детально - свою позицію Вам викладуть саме з урахуванням аналізу всіх обставин і з усіх точок зору. І ніякого впливу на ці офіційні відповіді ніякі "обговорення на форумі" не вплинуть. Так що, де юре - наберіться терпіння.

Займатися ворожінням на юридичних ресурсах якось нудно.

Ігор Кізіма, юрист, магістр права: На уголовку ця погроза можливо й не тягне, а от коли є необхідність такого сусіда поставити на місце, то спускати справу на гальмах не слід. Мова йде про ті випадки коли з цією людиною, що погрожувала вам у сварці, ви замиритися не можете і так це облишати не бажаєте, бо по життю дуже часто з ним зустрічатиметеся. в аналогічному випадку я допоміг своєму клієнту примусити слідчого поліції і кримінальне провадження відкрити і на допит сусіда викликати.. в профілактичних цілях, адже законом про поліцію передбачена й профілактична робота.
Прочитано 560 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×