Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 17 Ноябрь 2017 09:11

Апеляційний суд повернув справу до першої інстанції для прийняття додаткового рішення

Оцените материал
(1 Голосовать)
Була розглянута цивільна справа про виїзд двох дітей за кордон на відпочинок без дозволу другого батька.
Суд першої інстанції дозволив їхати тільки одній дитині. Подав апеляційну скаргу, щоб дозволив їхати другій теж. У самій частині апеляційної скарги, яка йде після слова "Прошу" мова йшла про дозвіл поїздки і другій дитині теж.

Але в обгрунтовуючій частині вказав ще й на те що суд не ухвалив повернути витрати на адвоката заявлені мною, хоча позовну задоволено частково.

Апеляційний суд прийняв скаргу до розгляду і призначив дату розгляду. В день засідання я звалився з грипом, але встиг до початку засідання відправити з кур'єром клопотання про перенесення слухання з довідкою від лікаря.

Сьогодні подзвонив в суд і дізнався що справу передано до суду першої інстанції для прийняття додаткового рішення.

Чи означає це що слухання все таки відбулося (ні позивач ні відповідач ні третя сторона не з'явилися)?
Чи означає це що суд вирішив що немає підстави для задоволення основної апеляційної скарги?
Де тепер мені шукати справу для ознайомлення - в апеляції або в першій інстанції. Боюся пропустити терміни для касації якщо виїхати другій дитині все ж не дозволили.

- Якщо Ваш випадок, передбачений ст. 220 ЦПК України, то Вашу апеляцію ще не розглядали. Справа шукайте в суді першої інстанції, на додаткове рішення Вас повинні викликати.

- спасибі за відповідь
В даній ситуації є у мене ще час подати доповнення до апеляційної скарги на основне рішення? Сама скарга складалася в поспіху і багато важливих аспектів порушень я пропустив.
Дякуємо

- Є. Ваша апеляція ще не прийнята до розгляду, а суд тільки Вінес ухвалу про Усунення недоліків для Виконання судом Першої інстанції.

Ігор Кізіма, юрист, магістр права: а можливо й такий варіант, що розгляд справи відбувся в апеляції і суд апеляційної інстанції зобов"язав суд першої інстанції розглянути в повному обсязі позовну заяву шляхом прийняття додаткового рішення. ст. 220 ЦПК України
Прочитано 415 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×