Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 17 Ноябрь 2017 19:23

Свавілля в Оболонському районному суді м. Києва

Оцените материал
(0 голосов)
Шановні форумчани. Зіткнулася з безпрецендентним хамством і нахабством суддів Оболонського районного суду м. Києва.
Прошу всіх, хто бажає об'єднається зусиллями і припинити це, відписуйтеся !!

- Є неспростовні докази? Пишіть у ВРЮ. Хотя може не допомогти, але поки не спробуєте не впізнаєте.

- Якщо суддя не "неугодний" владі, а таких уже практично не залишилося (лічені одиниці), то скарга подана у ВРЮ за результативністю аналогічна, як якщо б ви з такою скаргою сходили в туалет. Прямо, але щиро.

- Я з Вами согласен. Но перевірити якщо вже на те пішло, можно. Ведь для них всіх це теж неприємна штука. Де то в який-небудь папці залишиться цей запис і буде там лежати до свого часу. Власть має властивість змінюватися, а з нею і конячки які забезпечують комфортне існування цієї влади.

- Особисто знаю цього суддю років так - 10 а може і більше і не разу не чув про таке. Прошу Вас переосмислити свої дейсвія і вчинки, найімовірніше проблема не в судді.

- Та ви знаєте я теж на початку так думав. Але люди які знаходилися в залі все це помітили і висловили аналогічну думку. Що з ним сталося? незрозуміло, шкода що він такий став.

- Ви знаєте, дійсно важко описати по суті, чесно неприємно навіть згадувати дії судді який у відкриту грубіянить людям, принижуючи цим і себе і людей їхню честь і гідність вважаючи їх на мій погляд "третім сортом" при розгляді цивільних справ, в розборі яких я вважаю він не фахівець, і веде їх непрофесійно.

(коли проаналізіровть його рішення і скасування їх апеляції.) і в тому коли він приходить до висновку що йому нічого сказати в ході процесу - зривається на відверте хамство і крик на людей які його поставили в тупикову
ситуацію, замість мудрого, гідного без криків і хамства поведінки судді та нормального проведення процесу в рамках ЦПК як поводяться інші судді. Юридична освіта в принципі у нього гідне - як мені говорілі- школа МВС. Зв'язки у нього теж є, завдяки яким він на мій погляд відчуває себе надлюдиною. Але вважаю що гідно судді вести себе в рамках процесу без приниження людей і хамства на мою він не вміє, а можливо і не хоче знаходячи в цьому задоволення. Чому так він веде себе-не знаю, дивуюся йому і на мою сумна картина виходить.

- ..и чому ви скаржитеся сюди? ви хочете щоб Вам допомогли форумчани? ніж ?!

якщо вважаєте його дії незаконними пишіть скаргу в ВККС України! і приводите свої доводь вже їм! відео- аудіо- все що вважаєте за потрібне ..
але, з практики знаю - цей метод не ефективний ..

єдина управа на "распальцованих" суддів це досконале знання закону. тоді то і його можна носом в бруд ткнути на публіці.

наприклад заявити відвід бо він без мантії та нагрудного знака проводить судове засідання .. або заявити звукозапис судового розгляду дела..тогда навряд чи він хамив б .. головне знати закон!
а тут Вам нічим не помогут..на жаль ..
Успіхів!
Прочитано 422 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×