Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП
(1 чел.) (1) гость
КПК и КК Украины
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП

Re: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП 6 года, 3 мес. назад #506

Є наказ генерального прокурора 9-гн, де заборона відсилати тому, дії кого оскаржуються. До генпрокуратури оскаржується лише підписане прокурором області, якщо заступником прокурора області, то скаргу пишіть до прокурора області
  • utk
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Игорь Кизима
  • Постов: 596

Re: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП 6 года, 3 мес. назад #507

• utk
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Игорь Кизима

Re: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП 6 года, 3 мес. назад #508

Еге ж!! Який гарний наказ!! Цікаво прокуратура читала його перед тим, як мені відписувати дві строчки у відповідь, ні чим не обгрунтовуючи і ні на шо не посилаючись, так, що навіть не зрозуміло з тексту чого ця відповідь стосується !?
Дуже дякую Вам за корисне посилання. Всіх благ.
  • ANNA
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 11
Изменено: 6 года, 3 мес. назад от ANNA.

Re: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП 6 года, 3 мес. назад #509

скажіть, будь ласка, Ви можете прокунсультувати мене на предмет перспективності звернення до європейського суду, якщо я,звісно, викладу коротку суть справи? Чи може мені потрібно створити нову тут тему і звернутись до когось іншого?
  • ANNA
  • Вне сайта
  • Новый участник

Re: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП 6 года, 3 мес. назад #510

загалом, Європейський суд дже переоцінюють. Це створено навмисне для того щоби давати можливість випускати пару громадянам. Щоби вони бралися не за вила та сокири, а вірили "у доброго царя".
Скарги пишуть туди 2008 року, а рішення отримують 2013 року, і в 95 відсотків скарги не задовільняються. Почитайте практику рішень суду і самі для себе зобите висновок чи вартує подавати вам
  • utk
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Игорь Кизима

Re: ОСКАРЖЕЕНЯ БЕЗПІДСТАВНОГО ЗАКРИТТЯ КП 6 года, 3 мес. назад #516

Ви знаєте, в мене також давно складалася така підозра, і Ви допомогли мені укріпитися в ній, тобто Ви перший, хто висловив критику на адресу євр. суду саме в такій грубуватій формі, і вона є абсолютно слушною. Нами звичайно маніпулюють, створюють штучні "жилекти" для плакання, "паровипускачі", публічні покарання, кидаючи в жертву натовпу непотрібних маріонеток, а в тім і "вила з граблями" також створять штучними,контрольованими. Насправді я вважаю, що замість чергової політичної партії нам потрібне озброєне угрупування, на зразок того, що створив колись американський фермер Лінч. Його суть потім спаскудили, назвавши будь-яку розправу без суду, лінчуванням, але на початку це були зневірені ковбої, що боролись проти місцевої корупції за допомогою вірьовок та рушниць. А читати мені практику судових рішень...мабуть і не обов"язково, бо моя скарга якраз з 2008 року десь там у Стразбурзі пилюкою припадає, і ніякої тобі ні відмови, ні привітання , хоча до розгляду її прийняли. Я до Вас звернулася з цим питанням, бо гадала, що може я якось некоректно склала попередню заяву, а воно, бачите, правда й справедливість не в коректності..., а вилах з граблями .
  • ANNA
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Время создания страницы: 0.23 секунд