Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Обход закона (204)

Оцените материал
(1 Голосовать)
Коллеги, потребители и обычные должники. Хочу предложить небольшой лайфак по делам, в которых вы ответчиками по искам банков, которые находятся в состоянии ликвидации.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Статья ниже - это буквальное позитивистское, очень узкое и однобокое, разъяснение действующего законодательства, касательно военного положения и его последствий для простого народа. Что грозит простому украинцу? В конце статьи я укажу почему я считаю весь этот цирк незаконным.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Когда распался великий и могучий, то на высших ступенях украинской власти было принято решение все государственное имущество 100% (а тогда другого не было) разделить на 2 части: 70% и 30%. 70% было решено поделить поровну между каждым гражданином Украины.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Коли розпався великий і могутній, то на найвищих щаблях української влади було прийнято рішення все державне майно 100% (а тоді іншого й не було) поділити на 2 частини: 70% та 30%. 70% було вирішено поділити порівно між кожним громадянином України. З метою запровадити нормальну економіку, капіталістичну. Щоби був ринок і конкуренція і середній бізнес і клас. Що до речі, є запорукою гідного життя Європи - середній бізнес і класс. Принагідно зауважу, що 70% вже розікрали. 30% докрадають через останню хвилю приватизації.
Оцените материал
(1 Голосовать)
теперь снова начали требовать судебный сбор с заявителей на решения, действия и бездействие государственных исполнителей, хотя ЗУ "О судебном сборе" не предусматривает взимания судебного сбора на этой стадии судебного разбирательства (исполнительное производство является неотъемлемой частью судебного процесса в целом)
Оцените материал
(3 голосов)
Недосконалість законодавства про банкрутство в Україні відкриває можливості для різних зловживань в ході цієї процедури. Сприяє обходу закону при банкрутство юридичних осіб. Найпоширенішими цілями цих махінацій є:
Оцените материал
(1 Голосовать)
З 01.01.2018 вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» (№ 2210-VIII від 16.11.17 р).
Зміни законодавства в великій мірі торкнулися корпоративного управління акціонерних товариств, емісії цінних паперів, конкретизації повноважень органів управління, посилення вимог, до незалежних членам наглядової ради товариства та інше.
Пятница, 15 Декабрь 2017 03:52

То чій же все ж таки Крим

Оцените материал
(3 голосов)
простим людям ні холодно, ні жарко чий Донбас, чый Крим.
Четверг, 14 Декабрь 2017 01:02

Я багатий, і ви - багаті

Оцените материал
(4 голосов)
Багато хто може посперечатися зі мною, що вони аж ніяк не багаті. У них середні зарплати, середні доходи. Періодично дошкуляють кризи чи то спеціально, чи то не спеціально, які  звалюють на їх голови. Тут можна дещо з чим погодитися .. Але не з усім ...
Страница 1 из 16

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×