Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %25 %271 %2015 %05:%Фев

Підвищення тарифів ЖКГ - це вимога олігархів, а не МВФ

Оцените материал
(5 голосов)

Вимога підняти тарифи на комунальні послуги для українців навряд чи виходить від МВФ, заявив на прес-конференції в РІА Новини України у вівторок директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко.

Експерт припустив, що реальний "замовник" підвищення тарифів - українські олігархи.

За його словами, статистика зафіксувала падіння темпів оплати послуг ЖКГ населенням, ще починаючи з минулого року: стрибок тарифів виявився непідйомним для українців.

Крім цього, експерт сумнівається, що шокуючі суми в платіжках - вимога Міжнародного валютного фонду.

"Ці вимоги ніде не опубліковані.

Взагалі, завжди вимоги МВФ були в тому, щоб знищити так зване перехресне субсидування, коли для бюджетних організацій існують одні тарифи, а для населення - інші, оскільки саме це створює ґрунт для маніпуляцій і злодійства посеред білого дня" , - сказав він.

Сергієнко висловив свою версію того, що відбувається: "Наш уряд хтось смикає за ниточки, а воно веде за собою український народ. Чия це рука? Швидше за все, це рука олігархів. Уряд не хоче сваритися з олігархами, які володіють галуззю. Це єдине пояснення. В уряді, в Національній комісії з регулювання енергетики (НКРЕКП) сидять агенти впливу олігархів, і ніхто не хоче з ними сваритися ".

В цілому ж, впевнений експерт, без повної прозорості тарифів подібні ініціативи приречені на провал.

Раніше, Ігор Кізіма, правозахисник з ГО "Суспільний договір" навів приклад абсурдності таких вимог на прикладі газу, що використовується для побутових потреб українців і видобувається в Україні. Адже, цей газ, за ст. 13 Конституції України є власністю українського народу.Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×