Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %30 %723 %2016 %16:%Янв

Податкова декларація про майновий стан та доходи за 2015. Відео

Оцените материал
(3 голосов)
Я, Ігор Кізіма, юрист, магістр права, активіст операції "АнтиприХватизація", президент ГО "Суспільний договір" завжди, як і інші соратники, виступав за те, що не лише громадянин має обов"язки перед державою, але й держава має обов"язки перед громадянином

Проте, на практиці держава завжди легковажить зі своїми обов"язками перед нами, громадянами України. Від чого це відбувається. А від того, що на чолі держави - кровожерливі олігархи і їх посіпаки - а держава вже де-факто не є народною. Держава є олігархічною.

Саме тому наша діяльність також направлена на те, щоби юридично довести ту обставину справи, що громадянин України позбавлений головного права демократичної країни, країни народовладдя - право приймати участь в управлінні державними справами. Про це кому цікаво читайте тут.

Що ж до предмета обговорення - податків - то мушу сказати, що це конституційний обов"язок громадянина - платити податки. Адже держава організує і утримує соціальну сферу і т.п.

Проте, таж Конституція встановлює обов"язки й держави по відношенню до громадянина. Які тотально порушуються: право на безоплатну медицину, освіту, на достатній гідний рівень життя, правовий захист.

Тобто, Конституція України встановлює обов"язок сплачувати податки саме демократичній, правовій, соціальній державі, а не олігархічній, антисоціальній, грабіжницькій.

А тому є сенс, подаючи декларації про майновий стан та доходи відображати в повному обсязі ПРАВДИВО свою ситуацію - свій майновий стан. В який включати і пограбунок нас при приватизації (що триває й понині), й позбавлення нас права отримати земельні ділянки безкоштовно, і обдирання народу, громадян за допомогою гри в різниці на курсі долара і багато чого іншого.

І якщо ми це все добре порахуємо, то й зможемо матиматично обгрунтувати положення, згідно якого не ми, громадяни, винні державі, а держава має перед громадянами БОРГ.

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×