Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %20 %434 %2017 %09:%Окт

Адвокати-решали, адвокати-почтальони

Оцените материал
(2 голосов)
Отже, сталося! Нависла загроза притягнення до кримінальної відповідальності або, того гірше - правоохоронні органи зловили і вручили підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Читайте також
САМ СОБІ ЮРИСТ - оптимальна пропозиція для толкових людей

Зрозуміло, що люди в даній ситуації знаходяться в стані легкого, або не дуже, афекту. І тут обов'язково в кадрі повинен з'явитися персонаж, який точно "все вирішить". Він може з'явитися звідки завгодно: його може порадити товариш, який пиячив у компанії і там був один веселий дивак, він сказав, що працює адвокатом і залишив свій телефон, його може порадити добрий  слідчий, ну або в кишені запраних брюк знайдеться візитка , яку особисто вручив чоловік, який представився великим фахівцем в області права, на якому-небудь семінарі або форумі в дорогому готелі.

Що буде далі, я зараз, коротко, опишу:

По-перше, ознайомившись з Вашою справою, до слова, не важливо якою, і за якою статтею кримінального кодексу, він обов'язково скаже, що "все пропало" і шансів залишитися на волі, практично не залишилося. АЛЕ! Він випадково і давно приятелює з прокурорами, аж до Генерального, добре знає слідчого, а з начальником слідства вони майже родичі, тому що разом служили в стройбаті. Тому, невеликий шанс, все ж, є ... Але, все дуже складно ... і дорого ... плюс ризики ...

По-друге, на старті, Ваш "захисник" обов'язково запропонує "дати грошей, щоб зняти напругу".

Це стара, як світ, фраза і виверт, але діє до сих пір. Що мається на увазі під "зняти напругу" не розкривається.

Чи-то купити вольтметр, щоб поміряти напругу в мережі, то-ли, поїхати в сауну з прокурором, і там розслабитися, то- чи, відправити слідчого в Трускавець, для лікування запору - це, звичайно залишається загадкою.

Але, сума за "зняття напруги" зазвичай така, що вистачає на весь, мною перерахований, набір радостей.

Цей розвод дуже зручний, адже немає розуміння коли гроші "відпрацьовані".

Адвокат їх отримає і обов'язково радісно повідомить клієнту: "все, напруга знята!". Ну типу, "давай освоювати твій бюджет далі". У цій формулі всі прекрасно: клієнт вважає, що "напруга знята", правда не розуміє, як, але головне, що вже все налагоджується, а Решала радісно розуміє, що гроші повертати не доведеться ні за яких обставин. Навіть коли настане момент зміни "рішали" на адвоката, "електрик", який знімав напругу, напевно, скаже, що гроші він безпосередньо віддав "туди", не залишив собі ні копійки, і навіть витратився на бензин, щоб ці гроші відвезти ...

Наступний етап отримання грошей з ще не докінця "отдоенного" клієнта це стандартна фраза "рішали" - "дати грошей за лояльне ставлення слідчого". Як і в "зняття напруги" в цій формулі одні невідомі. Що таке "лояльне ставлення слідчого" зазвичай пояснюється розлогою фразою, сенс якої може зрозуміти тільки професор філософії.

Я зустрічав в своїй практиці випадки, коли підозрюваний заплатив за "лояльне ставлення слідчого" і рік сидів у слідчому ізоляторі. При цьому, сам затриманий був щиро переконаний, що слідчий до нього ставиться лояльно: пропонує каву, дозволяє курити в кабінеті, не дивлячись на те, що начальник за це лає, не «навішує" нові епізоди, типу "вбивства Кеннеді". Розмір "лояльного ставлення" варіюється в залежності від фінансових можливостей переляканого клієнта.

Обов'язково буде схема: "темні сили Вас замовили": Вирішувач побіг до суду і О! Чудо! домовився про зміну запобіжного заходу. Правда, дорого, але, зате, з гарантією! І тут, раптом, суд, який не сном не духом, що з ним хтось домовлявся, НЕ міняє запобіжний захід!

Тут і включається режим: "в останній момент судді подзвонили" звідти "і він передумав, бо" Вас точно замовили! "Причому, цей режим може включитися навіть відносно хулігана, який навалив піраміду під двері відділення поліції або тракториста, що по п'яні в'їхав в корівник сусіда і переляканих до діареї сусідських коровів.

Природно, треба судді "залишити пару копійок за турботу". Суддя ж був стурбований! А якщо суд, сам по собі змінить запобіжний захід, або задовольнить клопотання прокуратури частково, зрозуміло. що "рішала" нічого
віддавати не повинен, бо "питання вирішене".

Все що я розповів, лише маленька частина схем "розводів" клієнта на гроші адвокатами-решалами.

На ділі ж, треба розуміти, що за більшістю статей кримінального кодексу, як альтернатива арешту, передбачена застава. Сума застави, як правило, в рази менше, сум, що пропонуються "за зняття напруги" або "лояльне ставлення слідчого".

Крім того, Ви повинні знати, що на будь-якому етапі можуть помінятися і слідчий і прокурор. Тому, з самого початку найкраще займатися побудовою тактики і стратегії захисту і не сподіватися на знайомого таксиста, який підвозив кума, який ширяв мужика, у якого є телефон, по якому можна домовитися про зустріч з помічником прокурора. З самого початку кримінального переслідування треба розуміти, що справа, в будь-якому випадку, буде розглядатися в суді. І готуватися саме до судового розгляду кримінального провадження.

Звичайно, якщо Вас цікавить результат, а не ілюзія "закриття справи до суду". Таке теж можливо, АЛЕ! тільки якщо буде вестися планомірний захист і адвокат буде працювати саме як захисник, а не як почтальон.

Сподіваюся мій легкий опус змусить задуматися тих, хто зараз "знімає напругу" в надії на "рішал", і повірте, чим раніше в справу вступить саме захисник, тим дешевше, а головне - краще для успішного вирішення виниклої проблеми.

переклад з російської ЮТК статті адвоката Віктора Черезова

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×