Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %09 %968 %2012 %22:%Нояб

Сільський голова - перш за все господарник

Оцените материал
(1 Голосовать)
Про те, це не відноситься до Семиполківського сільського голови. Красномовно це підтверить приведені в цій статті фото та відео. Чому немає часу Василенку М.П., до виконання своїх безпосередніх функцій стане зрозуміло, коли ми з'ясуємо а чим занята голова у голови - п'янками та прихватизовуванням комунальної землі через різноманітні обурудки, чому детально будуть присвячені подальші публікації та журналістські розслідування.
Є великий відсоток впевненості, що проведені нами журналістські розслідування стануть складовою чергової кримінальної справи щодо нього.
Поки що давайте поглянемо на це фото і фото у продовженні статті.
Скажіть, що ви бачите: обклеяну об"явами сільську раду, через заднє місце оброблені будівельною піною вікна, не закріплений дріт комунікацій. Так і в справах села. Все шалтай-болтай. Зазначимо, що головує Василенко М.П., вже не перший рік. За цей час встиг він роздати зі спільниками депутатами своїм нужним людям чимало земельки, а от привести в порядок будівлю сільської ради ні часу, ні бажання очевидно в нього немає
А тепер, на звершення картини, погляньте відзняте відео. Те ж на території, за яку відповідає сільський голова. Про місце вказує дорожній знак, знятий прикінці відео.
Питання є?
Оцінку і враження висловлюймо в коментарях нижче.

Медиа

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×