Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %11 %944 %2013 %21:%Июль

Одного суддю у в'язницю, іншого - на підвищення?

Оцените материал
(1 Голосовать)
Двоє суддів зробили схожі правопорушення, а результат - одного на шість років у в'язницю, іншого хочуть призначити суддею довічно. Схожість осіб та вчинків двох цих людей така яскрава, немов втрутилося Провидіння. Два Сергія, Пєтушков і Куковенко, - обидва судді Олександрійського міськрайонного суду, навіть кабінети були навпроти. Обидва промишляли прийняттям рішень на користь «потрібних» людей. Обидва з причини безкарності увійшли у смак. Дійшло до того, що рішення у справах стали прийматися ними без жодних паперових звернень, тобто формальний процес судочинства в інтересах "кришуемих" бонз був скасований за повною непотрібністю.

І ось грім відплати грянув, і два брата-акробата, поникнувши, постали перед меткі очі Феміди. Тут-то і сталося щось дивне. Мстиво-жорстко глянувши на Пєтушкова, Феміда, в особі Кременчуцького райсуду вкатала йому по саме не грайся шість років в'язниці, від чого той спітнів і втратив дар мови. А коли очі зиркнув на Куковенкова, в них блиснула сльоза милосердя і екзекуція обмежилася ... дисциплінарним стягненням. Мало того, незабаром Вища рада юстиції скасувала за скаргою Куковенкова рішення Вищої кваліфікаційної комісії і відправила справу на перегляд. І це після півтора десятків (це тільки доведених!) Порушень Куковенкова законодавства!

Дві історії, схожі в дрібницях. Двоє суддів, наплювали на закон. Але при цьому відносно одного вирок суду першої інстанції винесено рішення про тривале позбавлення волі (часом настільки значний термін дають гвалтівникам і вбивцям), тоді як другий лише відсторонений від виконання своїх професійних обов'язків. Зауважте, навіть не звільнений, продовжує, як ні в чому не бувало отримувати суддівську зарплату.

Але і це, однак, не все! Через Вищу кваліфікаційну комісію та Вищу раду юстиції Куковенкова хочуть не тільки відновити в повноваженнях, але навіть рекомендувати у зв'язку з успішним закінченням випробувального п'ятирічного терміну на пост судді довічно!

Чому ж за ідентичні порушення одного суддю лише м'яко ляскають по попці і потім висувають на пост «безсмертного», а іншого кидають мотати дикий термін? Для звичайних людей ситуація ця абсурдна, але знаючі тихо просвітили: суддя Куковенко, сказали нам, за час своєї енергійної роботи зумів накопичити стільки енного «вазеліну» для змащення суддівських терезів, що його точно вистачить, щоб члени ВККСУ забули про всі дисциплінарні стягнення шалунишки і рекомендували його на суддівство до гробової дошки.

Слухаючи ці слова, я сумував ось про що. Раніше наша Феміда, ще не зовсім упав, якось шарілася, закладаючи зелені долари за своє декольте. Тепер же вона просто знахабніла і гребе не криючись.

Віктор Медвідь, юрист, економіст, переклад ЮТК

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×