Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %16 %818 %2014 %18:%Июнь

Руслан Ремезов. Нам і далі морочать голову політикою, що б ми і далі жили в своїй Державі як в не приватизованій квартирі. Промова на Віче (Майдан) 15.06.2014

Оцените материал
(6 голосов)

Вітаю всіх не байдужих громадських активістів!

На сьогодні точаться запеклі суперечки навколо Територіальних Громад. Воно й не дивно, адже саме відсутність цих юридичних утворень і робить олігархів олігархами, а нас з Вами рабами чиновників!

Знайте! за нашою Конституцією і Законами лише мешканці відповідних територій мають право утворювати Територіальні Громади.

Нам і далі морочать голову політикою, що б ми і далі жили в своїй Державі як в не приватизованій квартирі, на пташиних правах!

Нам брешуть що Конституція і закони декларативні - це не так ! Знайте що чиновники не дотримуються законів саме тому що ми не дотримуємось їх в першу чергу самі.

Ми маємо зібратись, утворити Територіальні Громади і самі наводити лад у себе вдома.

Ми бідні тому що ледачі, ледачі зробити такий мінімум як провести загальні збори мешканців відповідної території, ухвалити статут, обрати голову і користуватись безпосереднім народовладдям гарантованим нам Конституцією - Головним Законом України.

І не слухайте ви сектантів які брешуть про децентралізацію і передачу повноважень на місця, що ТГ утворені. Передача повноважень від одного чинуші до іншого нічого в країні не змінить.

Брехуни як і їхні хазяїва знають точно, що ТГ - це кінець олігархічно-клановому устрою  в Нашій Державі! Ми! як єдине джерело влади в Україні! як власники національних багатств! Зобов'язані! Виконати свій Конституційний обов'язок і встановити Конституційний лад в Україні - утворивши Територіальні Громади - юридичні особи публічного права  - власники Держави Україна!

Последнее изменение %PM, %16 %853 %2014 %19:%Июнь

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×