Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 19 Май 2013 13:41

Єдиний механізм різних ідеологій як інструмент концептуальної влади

Оцените материал
(1 Голосовать)
А.В.: Наша сьогоднішня програма присвячена третьому за значимістю пріоритету узагальнених засобів управління концептуальної влади - ідеологічному.
У чому полягає його основне завдання?
В.А. (Єфімов): Завдання ідеологічного пріоритету - наділити реалізовану герметичну, закриту Концепцію в привабливі для народу форми, дуже далекі від суті розв'язуваних проблем. Згадайте гасла Горбачова: прискорення соціально економічного розвитку, боротьба з пияцтвом, соціалізм з людським обличчям, дружба між народами. Що ми отримали в результаті? Всі виповнилося з точністю до навпаки: крах промисловості, поголовне споювання народу, капіталізм зі звірячим оскалом, внутрішньоросійськими війна. Тобто на словах і по оголошенню - одне, у справах і за замовчуванням - прямо протилежне. Це і є основна ознака психологічного троцькізму. Оцінки ж лідерам, подібним Горбачову, Єльцину, дав свого часу ще Федір Іванович Тютчев, характеризуючи ставлення до них Заходу.

Лише той пішов від їх опали
І не піддався їх ворожнечі,
Хто для своїх завжди і всюди
Лиходієм був передовим:
Вони лише нашого Юду
Честь цілуванням своїм.

З позицій Концепції Громадської Безпеки «Мертва Вода» весь набір, в тому числі ніби-то різних один одному партій, ідеологій, рухів, завжди формується з більш високого методологічного рівня управління. Цими інструментами завжди маніпулюють для вирішення глобальних проблем, в суті яких вони не розуміються. Ці безглузді суперечка білих і червоних, демократів і патріотів, глобалістів і антиглобалістів, плановиків і ринковиків на ідеологічному, технологічному рівні завжди управляється і деригується концептуальної владою. Під цей галас ні на хвилину не змовкаючуго шуму через лихварство і світові гроші реалізуються схеми розорення нашої державності, схеми розорення нашого довірливого відкритого народу. Про деструктивності спорів тих, хто не здатний піднятися з рівня ідеологій на рівень методології, влучно відгукувався ще А.С. Пушкін:

Ви, лицарі парнасских гір,
Намагайтеся не смішити народу
Нескромним шумом ваших сварок;
Сваріться - тільки обережно.


А верховодам Євро Американської концепції управління абсолютно без різниці, чи будемо ми відпрацьовувати заплановане ними і гнати дармове сировину (мова про Росію) на Захід за буржуазно-демократичним сценарієм (Гайдар, Нємцов), з марксистсько троцькістської (Зюганов, Вольський, Примаков), за монархічним (Михалков), за сценарієм міцної руки (Жириновський) або за сайєнтологічним (Кирієнко). Голосуйте на здоров'я, потім вам же й закинуть: «А чого скаржитеся, адже самі вибрали».

А.В.: Ви хочете сказати, що всі широко відомі партійні лідери являють собою єдину команду, взаємодоповнюють один одного?
В.А.: Так, дійсно. Кожен з лідерів наших незліченних партій, замовчуються концептуальну владу, грає свою скрипку в єдиному оркестрі Євро Американської концептуальної влади, а їх боротьба - це боротьба за право бути ближче до глобальної наддержавної годівниці, за право вірнопіддано служити зовнішньої концептуальної влади.
Наш народ вже давно зрозумів це, нехай і на несвідомих рівнях психіки. Саме тому загін не голосуючих на сьогодні значно перевершує кількість тих, хто ще не розпізнав цей безглуздий виборний балаган і продовжує за інерцією ходити на вибори.

Але на останніх виборах у Пскові й області позначився і новий феномен. У Пскові кількість голосував проти всіх, як в іншому і в знаменитому 209 ому окрузі Санкт Петербурга, виявилося переважаючим кількість голосів, поданих за першого кандидата і саме тому в першому турі міські збори Пскова не обрано. Це вже якісно новий стан суспільства, яке свідчить про готовність сприйняття ненових партій, а нової концепції управління. Саме таку концепцію, що викриває весь механізм нині діючих партій та ідеологій пропонує створена в квітні цього року за новим законом про партії Концептуальна партія «Єднання». Вона вже зараз має свої відділення в 60 регіонах Росії. Майбутнє за цією партією, є підстави вважати, що її підтримають не тільки протестно голосуючі, а й загін не голосуючих.

А.В.: Віктор Олексійович, Ви стверджуєте, що нині панівна Біблійна концепція працює вже більше трьох тисяч років. Не могли б Ви на підтвердження цього призвести який те приклад з минулого, коли ідеологічний пріоритет використовувався концептуальної владою що називається в темну, як у часи Горбачова.

В.А.: В історії людства вищестоящі управлінські пріоритети завжди використовували третій за потужністю ідеологічний пріоритет у реалізації глобальних сценаріїв, розрахованих на сторіччя. Наведу Вам типовий приклад маніпуляції ідеологічними пішаками, за образом Горбачова. Середина IV століття нашої ери.

Біблійне християнство, незважаючи на всі зусилля, не має сталого визнання в суспільстві. Система концептуальної влади приставляє опікуна до Юліану - двоюрідному братові імператора Римської імперії, добропорядно службовцю на ниві християнства. Під впливом присвят іерофантов - опікуна Максима Ефеського, Юліан, який отримав пізніше приставку Відступник, починає з язичницьких позицій різко виступати проти християнства, за це його просувають по ієрархічній драбині, він стає керівником війська, а потім імператором, і починає творити проти християн істинні безчинства, спалює храми, доводить ситуацію до повного абсурду. У народі стискається пружина обурення і обурення. У потрібний момент Юліана фізично усувають, а розтиснути пружина громадської думки дозволяє перевести розвиток християнства в стійку фазу.


А.В.: Ви, видно, не випадково згадали цей історичний епізод і хочете сказати, що він має аналогії в сучасних умовах.

В.А.: Саме так. Адже Ю.В. Андропов, як присвячений Біблійної концепції, уповноважений з Росії, був точно таким же наставником нестримно балакучого архітектора Перебудови. Я сподіваюся, радіослухачі розуміють, що якби у господарів Горбачова дійсно були б плани побудови капіталізму в Росії, то вони знайшли б для цього не безплідних базік, м.н.с.ів і зав.лабів типу Гайдара.

Тільки мрійники демократи досі не зрозуміли, що плани побудови капіталізму - це лише ширма для принципово інших сценаріїв, прикриваються до пори для нашої безглуздої елітарної тусовки. Але біблійних сценаристів щодо нашої країни на фініші чекає осічка. Повернення до омріяного для них марксистсько троцькістського шляху не відбудеться. Їхній сценарій викрито нашою книгою «Троцькізм - це" вчора ", але ніяк не" завтра "». «Мраксістской» доктрині, як руйнівною для Росії світської різновиди Біблійної концепції, ми присвятимо окрему програму. Наша країна піде своїм самодержавним шляхом на базі Концепції Громадської Безпеки «Мертва Вода». Народ же, сьорбнуло західних цінностей від ковбаси і ніжок Буша до високого в лапках мистецтва, отримав найпотужнішу щеплення від того бруду і того зла, яким заражена Західна цивілізація. У країні готується до завершення стандартна операція з обрізання загрузла в пороках еліти, відома у присвячених під назвою «короткий оверштаг». Корабель нашої державності так інтенсивно тягли весь час вліво, що не помітили, як він, пройшовши по петлі, в результаті пішов вправо і лягає на праведний шлях майбутнього безкризового розвитку.


А.В.: Не могли б Ви пояснити конкретну практику роботи концептуальної влади на ідеологічному пріоритеті.

В.А.: До 90% ефективного впливу на суспільство забезпечується через телебачення. Саме тому Біблійна концептуальна влада працює на ідеологічному пріоритеті насамперед через телевізійну ворожбу, що є в чистому вигляді соціальної магією, методом нейролінгвістичного програмування населення і особливо підростаючого покоління.

Саме через телевізійні картинки формується на сьогодні світогляд. Він буде один, якщо дитина буде бачити російські казки, де добро перемагає зло, і інше, якщо картинки вбивств і розпусти миготять перед його поглядом.

Це і лежить в основі перегляду спрямованості телевізійних програм.

Ці картинки в майбутньому доросла дитина буде спокійно, беспротестно сприймати і в житті. Все, що показується на телебаченні, з неминучістю перекочовує, як відомо, в життєву практику. Ще в радянські часи, за свідченням 1 го заступника Голови КДБ Ф.Д.Бобкова, показ факту самоспалення біля вічного вогню призвів до запуску цілої серії подібних історій.

Вони не припинялися, поки не була припинена масова інформація про ці факти. Якщо факт втечі солдата, його стрільби по товаришах по службі виходить на екрани TV, то він просто не може не спровокувати серію аналогічних вчинків. Це не просто медичний факт, це можна довести суворо науково, і ми не робимо цього тільки із за нестачі часу.

Та візьміть главу «Кінець Вороняча слобідка» із «Золотого теляти». Як тільки камергер Митрич, а за ним вся слобідка почали говорити про пожежу, (далі я цитую) «будинок просто не міг не загорітися і спалахнув одночасно з шести кінців». Ільф і Петров знали, яку алгоритмику вони озвучували. Самими безневинними в народі сприймаються на сьогодні програми типу «Поле чудес», «Виграй мільйон» і т.п. Але ви що, думаєте, що на них заради нашого розваги витрачається немислиме за вартістю ефірний час. Ні, це не так. Це самі соціально небезпечні програми.

Руками Галкін, Якубович та їм подібних несвідомі рівні психіки цілого покоління програмуються на отримання доходів поза сферою творення. Алгоритми реалізації цих установок в зрілому віці носитимуть гарантовано антигромадський характер. Хіба випадково, що хлібороба - людини, що працює в полі, в Росії можна побачити хіба що в програмі ЛОТ, до речі саме тому тут і виходить наша концептуальна програма «Прозріння» щопонеділка близько 19.00.

Може бути, хто то й нескінченні виступи гумористів на всіх каналах TV і в концертних залах сприймає без зв'язку із заходами з руйнування нашої державності.

Для них пояснюємо, що присвяченими давно відпрацьована методика зняття захисного імунітету суспільства від будь-якого зла за допомогою коміків і гумористів. Після того, як зло публічно осміяно, його можна безпроблемно творити по відношенню до оточуючих. Так всесвітньо розкручений комік Ч. Чаплін приспав суспільну свідомість нескінченно пародіюючи Гітлера. Саме за це писали сценарій злодіянь Гітлера і фінансування встановили Ч. Чапліну єдиний на березі Женевського озера пам'ятник.


А.В.: Віктор Олексійович, Ви привели переконливі приклади, але чи можна виявити загальну методологію вирішення ідеологічних завдань?


В.А.: Методологія Біблійної концептуальної влади до дивного проста - розділяй і володарюй. Як правило, народу підконтрольної країни пропагандистською машиною пропонується вибір з двох однаково помилкових версій, між ними і розгойдується маятник суспільної свідомості. На рівні методології, наприклад, присвячені знають про реальну альтернативу в погляді на Світобудову: четирехедінство, або триєдність світу. Для натовпу ж з помилкового посилу про четирехедінстве виділений в якості основного питання філософії питання про первинність матерії (матеріалізм), або інформації, духу (ідеалізм). У віках йде розгойдування маятника нерозуміння від ідеалізму до матеріалізму і навпаки. Важливо, щоб народ не зрозумів, що такого питання в Природі взагалі не існує. Матерія і інформація єдині і не роздільні. Не буває матерії взагалі, вона завжди конкретна і володіє конкретними інформаційними характеристиками.


Інформація та свідомість так само в будь-яких випадках мають конкретний матеріальний джерело. Таким чином, шляхом штучного розриву цієї цілісності Світобудови формуються дві, в лапках, "наукові школи" (матеріалістів і ідеалістів), які у своїх багатовікових суперечках вміло топлять елементарну істину.


На рівні третього пріоритету альтернатива для присвячених полягає у визнанні, або не визнання Єдиного, для всіх Землі Бога - Творця і Вседержителя. Для натовпу пропонується вибір із двох помилок, в рівній мірі не визнають факт наявності Єдиного Бога. Вибір йде між матеріалістичним атеїзмом (немає ні Бога, ні Посланців Божих), яким нас зобміровалі після 1917 року і атеїзмом ідеалістичним, підміняються справжню ідею Єдиного Бога помилковими ідеями всіх без винятку церковних ієрархій, про необхідність визнання ними сконструйованих псевдобогов. При цьому кожному народові підсувається своя лялька бога, завдяки чому і організовуються війни (гугеноти - католики, християни - мусульмани і т.п.).


А.В.: Не могли б Ви навести приклади зі сфери суспільного устрою, економіки.
У сфері суспільного устрою в Росії особливо очевидний процес хитання маятника нерозуміння від капіталізму до соціалізму і навпаки. Причому, в силу дії Закону Часу, тепер ці хитання мають короткий період, і їх можна розглянути за час життя одного покоління. Тим часом, шлях від розорення до достатку лежить зовсім не в тому, яка власність переважає, приватна чи громадська. Питання в тому, панує чи є в країні соборність і концептуальне самовладдя, або вона влаштована за принципом натовп - "еліта", з замиканням останньої на зовнішній контур управління, на чужу народові концептуальну владу. Яка при цьому "еліта" домінує і який термінологією прикриває свої корисливі устремління, псевдо комуністичної чи капіталістичної, питання десяте за значимістю.


У сфері економіки підтвердження наведеної нами схемою дають розроблені за сценарієм Концептуальною влади марксистсько троцькістські подання про основні протиріччях між працею і капіталом, між найманим працівником і власником підприємства. Це надумане протиріччя дозволило більш ніж на сторіччя закрити спливала на поверхню інформацію про реальний протиріччі між учасниками продуктивної праці (як власниками, так і найманим робітниками) і кредитно фінансовою системою, гнітючої першу на основі узаконеного злодійства через позичковий відсоток. Єдину сферу матеріального виробництва розділили на дві частини, стравили їх між собою і безкарно продовжили їх пограбування. Схема істинного гноблення - таємниця за сімома печатками, ви не почуєте навіть натяку на неї з вуст полум'яних борців за щастя народу, примелькавшихся на телебаченні. Ми розглянули її в минулій програмі.


Символом хибної ідеології, нав'язаної в суспільстві, є російський герб у вигляді двоголового орла, символу роздвоєності розуму, замкнутості на зовнішню концептуальну владу, концептуальної невизначеності управління. За будь-яких теоретичних прикриття цієї блюзнірського символу точну його характеристику дав свого часу матрос, якому царем було поставлено питання під час обходу ладу: «Що є двоголовий орел?» - «Урод, Ваше превосходительство», - ні на секунду не задумавшись, відчеканив матрос.

попередній матеріал

В.А.Ефімов
http://pravdu.ru/lessons/efimov/ переклад ГО "Суспільний договір"
Последнее изменение Воскресенье, 19 Май 2013 14:09

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×