Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %20 %827 %2013 %18:%Июль

Переписати історію по-новому або Хронологічний пріоритет управління

Оцените материал
(1 Голосовать)
Другим за значимістю та потужності впливу на події є хронологічний пріоритет. Реально управляє той, хто має можливість писати і переписувати заново історію.
Будь-які уявлення про перспективу розвитку тим більше точні, ніж на більш глибоке проникнення в передісторію вони базуються. Особливо наочно це демонструє нам весь період після 1917 року. Крах ідеї побудови "світлого майбутнього" був зумовлений усуненням всіх історичних коренів нашого суспільства, фіксацією 17 року в якості точки нульового відліку. «Мертва Вода» спирається на уявлення, як мінімум, про останні три чотирьох тисячоліттях глобальній історії людства. До аналітичного розгляду приймаються при цьому виключно першоджерела, включаючи папіруси, але не наступні їх тлумачення. Ми вважаємо абсолютно безплідними спроби зрозуміти поточну історію, реально керувати майбутнім країни на основі вивчення періоду від хрещення Русі і вже тим більше від 1917 року.

Твердження про те, що історія - це те, про що домовилися історики, є лише напівправдою, бо приховує роль замовника. Будь-які історичні висновки і оцінки, що виконуються на базі, в тому числі, і достовірного фактичного матеріалу, мають суб'єктивне початок і згідні моральності і світорозумінню авторів, тим обставинам, в яких вони перебувають. Великими ж касовими тиражами можуть видаватися лише ті погляди, які при всьому їх різноманітті не виходять за рамки пануючої в суспільстві концепції.

Як зазначено ще К.Прутковим, сьогодення завжди є наслідок минулого. Уміло маніпулюючи уявленнями про минуле, знахарські структури домагалися сталого програмування майбутнього цілих країн і народів. Свіжою ілюстрацією цього алгоритму є маневр концептуальної влади на території Росії під назвою «перебудова». Підготовка її почалася з необхідного в цих випадках переписування минулого. В епіцентрі цих трансформацій далеко не випадково виявилася особистість І. В. Сталіна, єдиного лідера нашої держави, що піднявся в останні пару століть на рівень концептуальної влади.

У відношенні інших історичних діячів на сьогодні так само поширені уявлення, що програмують запуск механізмів розорення Росії. В області фінансів незаперечним авторитетом проголошений Вітте, що запустив у свій час механізм фінансового поневолення Росії, всупереч здоровому глузду і аналітичним розробкам його сучасників, таких, наприклад, як аналітик Генштабу царської армії генерал Нечволодов.

А адже робота Нечволодова «Від розорення до достатку», пролежала з 1906 року в спецхранах, не втратила свою актуальність і понині. Для формування руйнівних тенденцій необхідно звеличувати роль Петра I, виправдано викорінювати ряд недоречностей свого часу, але нав'язав при цьому ще гірший варіант поклоніння західництву. Саме він є хрещеним батьком нинішньої бездумної "еліти", нехтує благополуччям власного народу. При всій огульної критики комуністичного минулого в країні далеко не випадково існує негласна заборона на критику марксизму, як втім і самого К.Маркса, бездоганно виконав ту роль, яка була запропонована йому Біблійної Концептуальною владою.

В.І.Ленін, все життя стажувався в Швейцарії і керований звідти в обхід свідомості, отримав першу кулю попередження, як тільки зрозумів нарешті те, в якій антиросійський сценарій виявилися вписаними його благі наміри і втратив дар мови, як тільки захотів передати осмислене своєму оточенню .

В даний час всю західну та й вітчизняну аналітику турбує одне питання: «Хто є містер Путін?» Судячи з преси, як російської, так і західної, ставлення до В. В. Путіну насторожено негативне. З цього приводу, може бути вперше, в єдиному хорі злагоджено злилися голоси і прозахідно демократичних засобів масової інформації і відверто опозиційних колишньому режиму. На наш погляд, саме це елітарне одностайність і є свідченням того, що цього разу більшість простолюду, який проголосував за В.В.Путіна, що не помилилася в своєму виборі. Причина ж неприйняття В.В.Путіна "елітарної" масовкою, штатними «інтелектуалами» - зі лже ніцінимі, має у своїй основі не до кінця осмислені ними ж самими коріння, про які мова піде в наступному розділі.

Чи не втомлюючи читача довгим рядом перерахувань, можна лише відзначити, що якщо ми хочемо наблизитися до розуміння історії, то в самому грубому наближенні потрібно почати з того, що поміняти всі нині нав'язані оцінки історичних діячів зі знаком плюс на оцінки зі знаком мінус і навпаки. Тільки після цього можна переходити до деталей.
Добромисний патріотична громадськість буде твердо відстоювати "вікові традиції", які при більш глибокому історичному розгляді виявляться за фактом чужими російської генетиці, привнесеними в далекому минулому протистоїть нам концептуальної владою.

А тому для змістовного аналізу сучасної епохи потрібно чітко уявляти події, починаючи, як мінімум, від зіткнення двох давньоєгипетських ієрархій, Атона і Амона, в часи релігійної реформи Ехнатона (1375 1358 рр.. До н.е.). Саме до цього періоду походять витоки Євро Американської (Біблійної) концепції управління, так само як і принципово інші світоглядні уявлення святорусского жрецтва, контактировавшего з єгипетською ієрархією РА в більш ранній період, коли вона була ще не підконтрольна ієрархії Амона.

Біблія, як концепція громадського управління, є історичною спадщиною давньоєгипетської ієрархії Амона. «Мертва Вода» сполучена з принципово іншими поглядами на Світобудову і глобальний історичний процес, притаманними ієрархії Атона.

Основоположне розбіжність між цими знаннями пов'язано з постулатом про устрій Всесвіту. Четирехедінство Світобудови приймалося ієрархією Амона: матерія, енергія, простір, час. Триєдність - ієрархією Атона: матерія, інформація, міра. У відповідності з уявленнями КОБ Всесвіт, не маючи ні початку, ні кінця являє собою процес - триєдність: матерія - інформація - міра. Буття - це нескінченний, не має часових характеристик набір взаімовложенних процесів, що протікають з періодами від часток секунди до мільйонів і мільярдів років. Фізичний вакуум - це не якесь абстрактне вмістилище простір, а одна з різновидів матерії.

Що стосується часу, то воно не є атрибутом буття, а визначається, як суб'єктивний параметр, уявлення про який виникає виключно у самої людини, коли він порівнює між собою періоди двох різночастотних процесів Буття. Для кого то ці розбіжності у сприйнятті Світобудови здадуться малозначними. Але це той самий випадок, про який говорив К.Прутков: «Від малих причин бувають дуже важливі наслідки».

Не менш значуще розбіжність системи знань двох давньоєгипетських ієрархій пов'язано з уявленнями про Бога. Ієрархія Атона, на відміну від Амона, визнавала єдинобожжя. Подання про Єдиного Бога - Творця і Вседержителе для всіх, хто живе на землі дається і в Концепції «Мертва Вода». Донести цю ідею до свідомості читача - одна з найскладніших завдань. Пропонована модель повинна допомогти скласти деякі образні уявлення і просунутися в розумінні цієї проблеми, але може бути вже в інших власних поглядах.

Уявлення про Бога (Вищого розуму) найбільш наочно відображаються в поняттях про рівень і ієрархіях інтелекту у Всесвіті. Для Буття характерна наявність різнорівневого інтелекту. При цьому більш високий рівень непізнаваною з більш низького. Почнемо з нуля. До нього, за винятком штучного інтелекту, відноситься, як мінімум, вся неорганічна матерія. Камінь не може отримати інформацію ззовні і провести, виходячи з неї, ті чи інші власні видозміни. Якщо ми візьмемо виростає на городі качан капусти, то це принципово інший рівень. Він отримує масу інформації ззовні: освітленість, температура, вологість, наявність у грунті поживних речовин і т.п. На основі цієї інформації змінюються розташування листя, густина і довжина коренів і багато іншого.

Однак тваринний світ, наприклад, коза, не входять до кола "уявлень" Качного капусти про навколишній його Світобудові. Для нього цей рівень організації Всесвіту "непізнаваною" в принципі. І коли коза відщипує у нього листочок, то для нього це - якийсь еквівалент втручання невідомих йому сил, втручання Понад.

Але крім тваринного світу в Світобудові представлений і більш високий рівень інтелекту - Людина Розумна. Розуміння його суті заблоковано для тваринного світу, хоча він фіксується ними на рівні матеріального об'єкта. Припущення про те, що Людина в цій позначеної нами ієрархії інтелекту є вершиною Світобудови, виглядає примітивним і неприродним. Такі уявлення можна порівняти з докоперніковскімі поглядами на матеріальне пристрій Всесвіту.

Земля в центрі - навколо неї все обертається. Так само і тут Людина Розумна - і вся глобальна, що не зрозуміла йому Всесвіт біля його ніг. Більш логічним видається погляд на Людину, як на один з підрівнів Глобального Вселенського інтелекту, над яким варто більш високий рівень. Він не зрозумілий і не пізнати нами, і в цьому не спостерігається нічого дивного, якщо мати на увазі, хай і примітивну, аналогію з Качний капусти. Цей вищий рівень Вселенського інтелекту і є Богом, або Вищим розумом. Лев Миколайович Толстой у червні 1908 з цього приводу сказав наступне: «І земля, і матеріальний світ має бути мають свідомість, тільки воно нашому розумінню заблоковано, як комашка людина».
Світоглядні уявлення про Бога надзвичайно важливі для формування уявлень про тілесне буття і душі людини.

Примітивний матеріалізм зводить буття до суто фізіологічного матеріального явищу. При такому погляді на життя людина може приймати для себе ідею отримання земних благ будь-яку ціну. І в цьому випадку йому дійсно можна відкласти пропоновану брошуру. У нього інші проблеми. Якщо ж уважно вчитатися в Коран, в інші джерела Єдиного Завіту, то у вас складуться інші уявлення про сенс життя.

Буття - це спосіб саморозвитку Душі людської. Найбільш загальна модель еволюції - безліч індивідуальних розвитків душ при багаторазових втіленнях в різних тілах. Наші спогади про минулі життя на рівні свідомості у більшості блокуються, щоб стимулювати мислення і творчість і проявити справжнє стан душі, а не її кон'юнктуру. Для думаючої людини безглуздості дарвінізму очевидні, їх можна довести математично. Нові тілесні форми існування Душі створюються Понад, коли попередні вичерпали себе, коли певна кількість Душ в процесі еволюції досягло такого рівня, що їх подальший розвиток у даній формі стає неможливим.

Далі відзначимо непрямі свідчення Буття Божого. Поки ж обмежимося лише класифікацією наших справ, помислів і вчинків узгоджених з Божим промислом. Їх можна виділити за двома критеріями. Роби те, що не пригнічує твою генетику, генетику твоїх дітей і онуків, які не заподіюй зла іншим, якщо це не пов'язано з припиненням більшого зла. А де критерії? Тільки в Душі, на основі даної тобі інформації та відчуття міри.

Непрямим свідченням Буття Божого є збереження цієї ідеї Бога у віках виключно у всіх країнах і у всіх народностей. Уявлення ні про що можливі, але вони не можуть супроводжувати всю тисячолітню історію людства.

Більш значущим свідченням Буття Божого є Пророки або Посланці Божі, до числа яких можна віднести зокрема Мойсея, Будду, Христа, Мухаммада. Після детального знайомства з першоджерелами тих знань, які вони, кожен у свій час, доносили на Землю Понад, ви переконаєтеся, що вся ця інформація має загальну основу і виходить з одного центру. Всі ці навчання, якщо керуючись розумом виключити з їхніх текстів явні зловмисні спотворення пізніших періодів, являють собою Єдиний Завіт, єдину струнку систему знань про Всесвіт і способах організації буття людського відповідно з Божим Промислом. Бог єдиний, а віри різні.

Віра - це не більше ніж елемент культури, властивий тому чи іншому народові. Вірити слід Бога безпосередньо, а не поклонятися замість цього молитовного килимка і мертвому Писанням: не церква і обрядовість характеризують вашу Віру. Істинно віруюча внеконфессіален, він рівною мірою цікавиться і керується істинними Божественними одкровеннями, що містяться в християнстві, буддизмі, ісламі, іудаїзмі. Така лінія далека від екуменізму, що намагається примирити різні віросповідання, замість очищення їх від усього зловмисного і наносного.
Прихильників «Мертвою Води» намагаються підчас звинуватити в прихильності до ісламу і мало не в протистоянні християнству. Це повна безглуздість, пов'язана з концептуальною безграмотністю критикують.
Для початку давайте розберемося про яке християнстві йдеться і поговоримо про співвідношення Біблії і християнства. Ми розмежовуємо принаймні чотири різних вчення, кожне з яких, помилково, в міру нерозуміння, багатьма іменується як християнство. Істинне християнство проповідував Ісус Христос за життя і безпосередньо. Ми повністю поділяємо його позиції і вважаємо Христа єдиним, кому було Понад послано Євангеліє або Блага звістка в перекладі на російську. Ні Іван, ні Лука, ні інші євангелісти не отримували Євангеліє безпосередньо, і вже в цьому полягає методична неспроможність Біблії. Друге видозмінене вчення, що проповідувалося апостолами, учнями Христа після його відходу в інший світ, за їхнього життя безпосередньо, тобто період з 33 по 100 рік. Третє вчення характерно для періоду з 100 по 325 рік. І, нарешті, четверте має конкретні земні витоки - Нікейський Вселенський Собор, на якому з розробки концептуальної влади був прийнятий Нікейський символ віри, дуже далекий від істинного християнства, що спотворює вчення Христа.

Саме з цим псевдохристиянство, що перебувають на службі не у Бога, а у концептуальної влади, ми маємо справу сьогодні. Текст Біблії синодального перекладу містить пророцтва Соломона і пророцтво Ісаї, які характеризують Бога з прямо протилежних точок зору. Таким чином, Біблія дає уявлення про два абсолютно різних богів, що свідчить про її алогічності. Тут замість єдинобожжя ви знайдете і догмат про Трійцю і обожнювання Христа, що був одним з Посланців Божих, і багато інших безглуздості, особливо у сфері економіки. У сфері економіки Біблія являє собою сатанинську доктрину прямого пограбування і поневолення інших народів, про що мова піде далі. До речі питання про обожнення Христа, проти чого він сам виступав за життя, було вирішене лише на Нікейському соборі більшістю голосів (218 - за, 2 - утрималися).

Для стислості викладу тут не наводиться документальна аргументація, вона міститься в матеріалах КОБ, однак за фактом спотворення вчення Христа хотілося б послатися на відображення цієї обставини в «Майстрі і Маргариті» М. Булгакова.

На допиті у Понтія Пілата Ієшуа свідчить з приводу збирача податків Левія Матвія: «... ходить один з цапиним пергаментом і безперервно пише. Але я одного разу заглянув у цей пергамент і жахнувся. Рішуче нічого з того, що там записано, я не говорив ».

У 988 році на Русь вторглася візантійська ієрархія та за підтримки місцевих угодовців провела ідеологічний переворот під назвою «Хрещення Русі». Нашим предкам були підкинуті легенди про факти, що мали місце на чужій землі тисячу років тому і начисто изолгаться до цього часу. Соціальний механізм хрещення був методологічно еквівалентний механізму нинішньої «перебудови». Місцева "еліта" захотіла солодкого життя, подібної до тієї, яку вела вбиває антихристиянство Візантія. Все минуле оголосили хибним і таким, що підлягає забуттю як кошмарний сон. Росія була упала в епоху атеїзму. Саме атеїзму, оскільки він багатоманітним.

Найпримітивніший - матеріалістичний атеїзм сповідують ті, хто вважає, що немає ні Бога, ні Посланців Божих. Ведуть вони себе за принципом, викладеному Ф.М.Достоєвським: «Якщо Бога немає, то все дозволено». Існує й інший, більш витончений - ідеалістичний атеїзм. Суть цього атеїзму в тому, що він визнає наявність Бога і вимагає від людей суворого дотримання характерних для певної конфесії заповідей, догматів і символу віри. Наприклад, у практиці християнства всупереч здоровому глузду віра Богу Єдиному - Творцю і Всемогутнього була підмінена поклонінням ритуалу, догматом про Трійцю, абсолютизацією і обожнюванням одного з посланників Божих. При цьому кожен вважає своє вчення більш правильним і всіх інших, які дотримуються іншої символіки, оголошує ворогами Бога і готовий битися з ними до тих пір, поки вони або увірують, або будуть знищені. Згуртованість їх у цьому питанні і використовується концептуальної владою для організації військових конфліктів.

На основі ідеалістичного атеїзму може розвиватися пишна культура, світська і церковна, якої, як ми бачимо і на прикладі історичного православ'я, буде невпинно бракувати лада між людьми в суспільстві і ладу між людьми і Природою. Будь-яка церковна ієрархія організована так, що чим ближче людина до церкви, тим далі він від Бога. Ну як тут не згадати позицію Льва Толстого, який звинувачував офіційну церковну ієрархію Росії в магії та приховуванні істинного вчення Христа. Це зазначено в його відповіді Синоду на акт відлучення від церкви: «Те, що я відрікаюся від церкви, що називає себе православною, це абсолютно справедливо ... І я переконався, що вчення церкви є теоретично підступна і шкідлива брехня, практично ж збори самих грубих марновірств і чаклунства, що приховують весь сенс християнського вчення ». До справжнього моменту Росія подолала як ідеалістичний, так і матеріалістичний атеїзм і необоротно піде курсом до Богодержавію. Зловмисні спроби повернути Росію в лоно ідеалістичного атеїзму будуть припинятися не тільки земним розсудливістю, але і Божим Промислом.

Грубі і очевидні спотворення вчення Христа з'явилися причиною того, що група розробників «Мертвою води» у пошуках істини звернулася до більш пізнім одкровень, викладеним в Корані. Як відомо, він посланий з 610 по 632 рік через Мухаммада.

Мухаммад був безграмотним людиною, що не вміли коло ні читати, ні писати. Він озвучував виникали у нього думки, а їх прижиттєвий запис велася багатьма з його сучасників. Узагальнення цих записів, розповіді сучасників були покладені в основу Корану, переписаного писарем Зейдом в чотирьох примірниках через 20 років після відходу Мухаммада в інший світ. Безумовно, Коран не вільний від мани і спотворень, обумовлених моральністю самого Мухаммада і редакторів, які сформували канонічний текст Корану. Викликає подив і той факт, що черговість проходження сур в Корані принципово інша стосовно черговості їх оголошення Мухаммадом. Погодьтеся, що це не проста операція, розібратися, наприклад, у змісті незнайомій вам книги, всі розділи якої переставлені в порядку, серйозно відрізняється від авторського. Позитивною ж особливістю Корану є те, що він, на відміну від Біблії, не схильний більш пізнім спотворень. Сури і аяти пронумеровані, кожен з аятів написаний у формі білого вірша в певній ритміці. Викинути навіть слово не представляється можливим.

Коран містить такі глибокі думки, що повірити в їх чисто земне походження неможливо, тим більше, що озвучувалися вони безграмотним людиною. Сура 2 дає уявлення про корінь зла в економіці, про який і сьогодні вам не скаже жоден з численних фінансистів зі ступенями та дипломами. Сура 5 дає повні глибокі уявлення про єдинобожжя, Божих Посланців, спотворенні зловмисними людьми Одкровень Понад. Від суспільної свідомості втаюється, що в Корані немає навіть спроб вибудувати якусь особливу релігійну лінію. Він ніяк не виділяє, а визнає абсолютно рівними і Мойсея, і Христа, і Мухаммада. Основний же прийом блокування цих універсальних знань для російськомовного читача реалізується через перекладачів. Не випадково Пушкін називав їх «підставними кіньми освіти». Якщо по совісті переводити Коран з арабської, то слово Аллах надолужити перевести словом Бог. Але такий переклад тут же зробить зрозумілим, що і для ісламістів, і для християн Бог єдиний, розрізняються лише обряди. Але як у такому випадку проводити організоване підбурювання народів на грунті релігійної відмінності. А в сучасному світі ви практично і не знайдете військових конфліктів іншого роду (Чечня, Карабах, Таджикистан, Афганістан, Югославія).

А тепер звернемося до Корану безпосередньо. «Адже Месія, Іса, син Марйам, - посланник Аллаха і його слово ... - дух, створений їм. Віруйте ж в Аллаха і його посланців. І не кажіть: "Бог - це Трійця". Утримайтеся [від цих слів] - так буде краще для вас. Воістину, Аллах - Єдиний Бог, Пречистий Він, і не може бути у нього дитини »(Сура 4:171)« Ми послали тобі [Мухаммад,] це писання (тобто Коран) як істину для підтвердження того, що було [ сказано] перш в писаннях, щоб оберегти їх від [спотворення]. »(Сура 5: 48). «І кожен раз коли до них були посланці [закликаючи] до того, що не подобалося їх серцям, вони одних, оголошували брехунами, а інших вбивали» (Сура 5: 70). «Не вірують ті, які стверджують:" Воістину Аллах - третій з Трійці "- немає божества крім Єдиного Бога» (Сура 5: 73). «Месія, син Марйам, - всього лише посланник. Багато посланників задовго до нього [приходили і] йшли »(Сура 5: 75). «Якщо ти сумніваєшся в тому, що Ми послали тобі, то запитай тих, які читають колишні писання. Адже до тебе явилася істина від твого Господа, так не будь же сумнівається »(Сура 10: 94).

По прочитанні Корану розумієш, що вигадки про якийсь «ісламський фундаменталізм» могли придумати тільки ті, хто ніколи не брав до рук Коран, з його поважним ставленням до кожного з Вчень, посланих Понад. Або ті, хто зловмисно і небезкорисливо формує хибні уявлення про суть Корану. А різного роду недоладності історичного Ісламу пов'язані з відходом допускаються мусульманської церковною ієрархією від Коранічне одкровень.

Таким чином, якщо очистити християнство від його зловмисних біблійних спотворень, і уважно вчитатися в Коран, вашому погляду постане їх абсолютна ідентичність, і ви зрозумієте, що маєте справу з Єдиним Заповітом, посланим Понад. Він вчить нас тому, як у світі, згоді і справедливості організувати людське суспільство і побудувати прижиттєвий земний рай. Однак справедливість і щастя для всіх на Землі не вписується в світоглядні уявлення нинішніх господарів Біблійної Концепції.

Людство, як відомо, вступило в період нової логіки соціальної поведінки. Древньоєгипетське знахарство розуміло цю перспективу і назвало цей період Апокаліпсисом. Так, це крах, але крах не людства, а Біблійної концепції управління, систем толпо "елітарного" побудови суспільства, це крах, зважаючи світоглядної неспроможності, нинішньої "еліти". Дні її перебування в якості "еліти" полічені відповідно до Закону Часу.

Віктор Єфімов, КОБ, петеклаю ЮТК

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×