Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %06 %432 %2013 %09:%Сен

Суди Лінча: в Україні формується новий суспільний договір

Оцените материал
(1 Голосовать)
Влада і суспільство в державі пов'язані суспільним договором , формальним відображенням якого зазвичай є Конституція країни.
Коли цей суспільний договір починає порушуватися з боку громадян , влада здатна примусити до виконання його за допомогою репресивного апарату , що знаходиться в її розпорядженні .

Коли ж влада не виконує взяті на себе зобов'язання, то варіантів відповіді суспільства існує декілька: від політичного протистояння з використанням різних акцій протесту до актів самосуду над злочинцями та чиновниками , зазвичай класифікуються як « Суди Лінча ».

Як тільки окремі випадки персонального відплати отримують моральну підтримку значної частини населення, зокрема , не менше 20 % його ( що відповідають класичному розподілом Парето ) , то Суд Лінча стає соціо -культурним феноменом , який неможливо просто ігнорувати. На цій стадії не тільки не вийде замовчувати все нові факти самосуду , а й марні спроби влади скомпрометувати народних месників в очах громадськості.
При цьому важливо не тільки кількість тих , хто безпосередньо підтримує самосуд як спосіб відновлення справедливості , але і відсоток тих , хто не довіряє державі в цілому і правоохоронним органам зокрема.

В Україні , за даними останнього соцопитування , проведеного фондом « Демократичні ініціативи» та соціологічною службою центру ім.Разумкова , спостерігається наступна картина: 19% українців впевнені , що в наших умовах самосуд - це єдиний спосіб здійснити правосуддя ; 35 % вважають , що самосуд у цілому неприпустимий , але в окремих випадках може бути виправданий ; 38 % вважають Суд Лінча неприпустимим у будь-якому випадку . Виходить , 54% опитаних вважають самосуд єдино можливим варіантом реалізації правосуддя або його прийнятним варіантом .

http://forum.comments.ua/index.php?showtopic=73694
Последнее изменение %PM, %06 %840 %2013 %19:%Сен

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×