Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %12 %918 %2017 %21:%Нояб

Оскарження діянь державного виконавця начальнику і далі по адміністративній вертикалі

Оцените материал
(1 Голосовать)
Якщо ви пишите скаргу на керівництво ДВС, тобто оскаржуєте рішення державного виконавця по адміністративній вертикал памятайте: 1) таку скаргу можуть писати всі, окрім боржника, який має оскаржувати лише до суду; 2) важливе точне, формальне слідування вимогам ЗУ "Про виконавче провадження" при оформленні такої скарги.

Я, практикуючий юрист, магістр права Ігор Кізіма, завжди вам допоможу при потребі.
А також принагідно хочу повідомити вам про чудову програму/тариф від мене "Сам собі юрист".

Читати тут http://ut.kiev.ua/yuridicheskaya-praktika/item/2157-sam-sebe-yurist-optimalnoe-predlozhenie-dlya-tolkovyih-lyudey.html

 

Начальнику Святошинського РВ ДВС в м. Києві

 

ВП № 53270172

Виконавчий лист № 759/5229/19-ц виданий 18.01.2017 року

Виданий Святошинським районним судом м.Києва

Про вселити Коваль Наталку Петрівну 11.09.1983 р.н. та її малолітню доньку Коваль Марину Миколаївну, 28.03.2015 року в будинок по вул. О.Сергієнка, 19 в м.Києві

 

Стягувач: Коваль Наталка Петрівна

 місце перебування:

м. Київ, вул. Литвиненко-Вольгемут, буд. 5-Б кв. 69

 

РНОКПП: 3053819702

 

Боржник: Коваль Віра Петрівна

28.12.1952 р.нн.

03170, м. Київ, вул. О. Сергієнка, № 19, п/б

 

Петренко Віталій ____________

03170, м. Київ, вул. О. Сергієнка, № 19, п/б

Тел. ……

 

 

Скарга

на протиправні діяння при виконанні рішення суду

 

Я, що нижче підписався, правомірно уклав договір оренди 2 кімнат з 3-ох наявних за адресою м. Київ, вул. О. Сергієнка, № 19 з орендодавцем – Коваль В.О.

Дві кімнати в будинку орендую я зі своєю дружиною, у третій кімнаті проживає сама орендодавець – Коваль Віра Петрівна.

07.07.2017 року я виявив, що замки у будинку поміняні, а орендодавець повідомила мені що ДВС вселила її дочку. При цьому ні речей її доньки, ні самої доньки присутньої вечором не було. В яку конкретно кімнату її начебто вселили мені теж не зрозуміло. Згідно договору всі кімнати зайняті – 2 орендую я, 1 кімната для проживання орендодавця.

Як мені повідомила дружина – Петренко О.О., вона систематично піднімала питання у очолюваному вами органі ДВС, перед держвиконавцями, що необхідно перед тим, як виконувати рішення у правомірний спосіб, з’ясувати через суд, як виконувати це рішення суду, щоби права, зокрема мої,  порушено не було.

Я за нашим договором оренди систематично виконуючи власні зобов’язання, виконую капітальний ремонт будинку орендодавця та надаю матеріальне забезпечення у еквіваленті 10 000 грн., щомісячно. Нарікань щодо виконання договору немає і таки витрачаю не менш, 10000 грн., щомісячно. І от, одного дня, я приходжу і застаю в себе поміняні дверні замки.

Тут, хочу наголосити вам, що закон в рівній мірі захищає недоторканість житла як власника, так і орендаря.

Відповідно до ст. 379 ЦК України, житлом фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, призначені та придатні для постійного проживання. Інше, крім житла, володіння особи - це земельні ділянки, гаражі, погреби, інші будівлі господарського, у тому числі виробничого, призначення, будь-які інші об'єкти, щодо яких людина здійснює право володіння.

Недоторканність житла, на мою думку, повністю поширюється не тільки на осіб, які мають постійне чи тимчасове житлове приміщення, а й на всіх осіб, де б вони не проживали. Відтак, мають бути забороненими незаконне проникнення до будь-якого приміщення, в якому тимчасово проживають групи людей (казарми і кубрики військовослужбовців, палати в лікарнях, келії в монастирях, кімнати в дитячих будинках та інтернатах тощо), незаконне проведення у ньому огляду чи обшуку.

Як випливає із ст. 30 Конституції України, проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку допускається, за загальним правилом, лише за вмотивованим рішенням суду. Порушення недоторканності житла чи іншого володіння громадян тягне кримінальну відповідальність за ст. 192 КК України.

Згідно ст. 396 ЦК України особа, яка має речове право на чуже майно, має право на захист цього права, у тому числі і від власника майна, відповідно до глави 29 ЦК України.

Тобто, законодавець прирівняв мене у правах захищати власне орендоване житло на рівні з власником.

 

У зв’язку з цим, керуючись ЗУ «Про виконавче провадження»

 

ПРОШУ:

 

-       питання, підняте в цій скарзі, вирішити шляхом звернення державного виконавця до суду за відповідними роз’ясненнями;

-       до вирішення питання у судовому порядку не допускати протиправних дій, спрямованих на порушення моїх житлових прав;

-       відповідь на цю скаргу надати у порядку, передбаченому ЗУ «Про виконавче повадження» за підписом начальника Святошинського РВ ДВС у м. Києві.

 

Додаток:

 

                         Копія договору оренди - ___ арк..

 

 

09.11.2017 року                                                           

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×