Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %18 %041 %2017 %00:%Дек

Заява щодо захисту людини, що потребує піклування до органу опіки і піклування

Оцените материал
(1 Голосовать)
В чергове пропоную вашій увазі справу зі своєї власної практики магістра права, юриста Ігоря Кізіма

Тут раджу, з поміж іншого звернути увагу на прохальну (резулютивну ) частину. Чиновники досить часто-густо формально відносяться до розгляду звернень громадян. Бо кожного дня чекають пятниці і вихідних, а кожного тижня - відпустки.

Вирішити цю проблему, мені, магістру права, юристу Ігорю КІЗІМА не раз допомагало прохання розгляд звернення провести за участі заявника, як то й передбачено ЗУ "Про звернення громадян"

Якщо вам знадобиться юридична допомога - звертайтеся до магістра права Ігоря КІЗІМА.

Моя нова послуга "САМ СОБІ ЮРИСТ" може бути цікава практично всім громадянам України.Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація  

03115, м. Київ-115, пр-т Перемоги, 97

 

Перевалова Олени Петрівни

Калачелітіс Віри Петрівни

м. Київ, вул. О. Сабурова, № 11

 

Тел. ___________________________

 

 

Заява

 

Моя мати, Калачелітіс Віра Петрівна, тяжко хвора і перебуває на обліку у психіатра. За моїм зверненням до суду щодо визнання її недієздатною проведено експертизу. Згідно висновку експерта Калачелітіс Віра Петрівна потребує піклування і може бути визнана судом частково недієздатною (справа у Святошинському районному суді, суддя Величко (пр. №  2-о/759/110/17, ун. № 759/1944/17).

До часу встановлення судом піклувальника про маму піклуюся я та іі зять, мій чоловік. Ми облаштували житло мамине придатним для зимівлі (встановили бойлер), здійснюємо ремонт, надаємо грошову підтримку на харчування та ліки. Щоби це юридично оформити ми уклали між нами договір найму 2 з 3 кімнат будинку.

Однак, ситуація ускладнюється тим, що наразі, інша донька (Клара Калачелітіс), яка за власною волею зі скандалом, побивши маму, виїхала з будинку, подала в суд позов про вселення. В той же час, використовуючи прогалини у законодавстві вона прописує другу свою дитину у будинок Калачелітіс В.О.

Виконавча служба вселила  Калачелітіс А.О., однак в супереч нашим умовлянням не звернулася до суду за роз’ясненням рішення суду – куди ж фактично здійснювати вселення, так як всі кімнати у будинку зайняті. А займалися вони правомірно так як коли залишала будинок Калачелітіс А.О., то сказала, що я тут жити не буду і забрала всі свої речі.

Наразі, сталася патова ситуація. Калачелітіс Віра (що потребує піклування) дуже проти того щоби з нею у її будинку проживала її донька Калачелітіс Клара, яка її постійно нервує та вчиняє побої. Вона саме через неї і опинилася в такому стані.

При цьому до наших звернень прокуратура, поліція, державні виконавці лишаються глухими.

 Ніхто не хоче почути наш голос, а ми лише просимо «ЗВАЖТЕ НЕ ТІЛЬКИ НА ТЕ ЩО В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ ПОПРИ ВОЛЮ ВЛАСНИКА ПРОПИСАНІ МАЛОЛІТНІ ДІТИ, а й на те, що МАТИ ЦИХ ДІТЕЙ СИСТЕМАТИЧНО ЗНУЩАЕТЬСЯ НАД ВЛАСНИЦЕЮ БУДИНКУ, ЛЮДИНОЮ ЩО ПОТРЕБУЄ ПІКЛУВАННЯ.

Калачелітіс Клара з ймовірністю 99% відшуковує чиновників серед державних виконавців, служби захисту дітей, які схильні за хабар зловживати власними повноваженнями. При цьому во главу угла ставиться стовідсотковий щит – МАЛОЛІТНІ ДІТИ. Аякже права літньої жінки, яка має право дожити спокійно у власній хаті свого віку. Як бути з її правами людини і громадянина? Вони цілковито нехтуються.

Оскільки справа складна, то дуже важко буде все вам зрозуміти без особистого нашого пояснення. А тому просимо вас обов’язково розглянути це звернення за участі заявників. Під час розгляду цієї заяви за нашої участі ми надамо всі необхідні матеріали задля прийняття вами справедливого і об’єктивного рішення за нашою скаргою.

Також особисто Калачелітіс Віра Петрівна хоче висловити вам прохання щоби її піклувальником була Перевалова Надія Петрівна, її донька. А також особисто попросити вас захистити її від свавілля корумпованих чиновників, які не хочуть об’єктивно зважити всі обставини справи в якій вона опинилася і врахувати, побачити не лише інтереси малолітніх дітей, в супереч її волі прописаних до її будинку, а побачити також і її інтереси на спокійну старість.

Зауважуємо, що питання не зводиться лише до вашої участі і позиції в судовій справі з призначення піклувальника. Ми низькоуклінно просимо вас ПРИЙТИ НА ЗАХИСТ людини, яку експерт вважає такою, що потребує піклування, так як корумповані чиновники, очевидно за хабарі, все вирішують на користь іншої зацікавленої особи. Яка прикриваючись як щитом, малолітніми дітьми, прагне отримати доступ до будинку власника, який потребує піклування.

 

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про звернення громадян», ЦК України

 

ПРОСИМО:

 

-       розгляд цієї заяви провести за участі заявників, згідно ст. 18 вищезазначеного Закону та терміново провести розгляд цього звернення, згідно ст. 20 цього Закону, оскільки зволікання може призвести до суттєвого порушення прав Калачелітіс В.О., відновлення яких може бути утрудненим або й унеможливленим;

-       терміново вжити всіх передбачених законодавством і вашими повноваженнями заходів щодо припинення порушення прав Калачелітіс В.О., та їх відновлення (щоби розібратися у суті цих порушень, оскільки справа вже дуже заплутана, є необхідність участі у розгляді цієї заяви заявників, які підкріплять свої прохання документами в оригіналах, а копії нададуть для матеріалів справи)

 

 

З повагою,

 

24.11.2017                                                                      Перевалова О.О.

                                                                                   

                                                                                    Калачелітіс В.О.

 

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×