Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %06 %297 %2018 %06:%Фев

Заява до Київенерго

Оцените материал
(1 Голосовать)
Якщо вам прийшло попередження про відключення електроенергії, слід обовязково виконати п. 27 Правил кристування електричною енергією

 

ПАТ «Київенерго»

пл. І. Франка, 5, м. Київ, Україна, 01001

 

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 1

 

 

ЗАЯВА

 

Цією заявою повідомляю вам наступне:

1. Спірне питання з приводу оплати електроенергії власниками квартири № 11 по вул. Празька, 1 у м. Києві за зверненням Богайчук Віктора Петровича розглядається у суді. 05.02.2018 року подано позов, про що свідчить опис вкладення та фіскальний чек поштового відділення, доданий до цієї заяви.

2. Співвласники квартири № 11 по вул. Празька, 1 у м. Києві – В.П., і Кізіма І.В., звернулися також до територіального відділення Антимонопольного комітету України 26.12.2017 року зі скаргою щодо відмови ПАТ «Київенерго» провести перерахунок між співвласниками спожитої електроенергії, оскільки В.П., сплачує свою частину, погоджену сторонами (40%), а Кізіма І.В., відмовляється від сплати своєї частини (60%). Однак вимоги ви предявляете до В.П., і нацьковуєте його на Кізіма І.В., помилково запевняючи його, що я краду в нього електроенергію. Красти в нього я її не можу, це робиться навмисне вами щоби спровокувати конфлікт між нами. За це я маю право звернутися у поліцію. Вам же повідомляю, що я співвласник ½ квартири. Це означає що у зазначеній пропорції мені належать і комунікації у квартирі, тобті ½ лічильника електроенергії, ½ електропроводки по квартирі. Навіть я є співвласником тої електропроводки що проходить по будинку. Тому ваші твердження (вірніше спеціалістів сервісного центру), що я краду в В.П., електрику, абсурдні. Більше того, я веду наразі спори з вами, що я й у вас електрику не краду. Навпаки, це псевдо власники ПАТ «Київенерго» Ахметов і інші вкрали в киян це підприємство і я це доведу рано чи пізно якщо не в цивільному суді, то у кримінальному точно.

3. Кізіма Ігор Віталійович, інший співвласник квартири № 11по вул. Празька, 1 у м. Києві свої незгоди щодо діянь ПАТ «Київенерго» (як вже вказані вище, так і інші) висловив письмово на адресу саме керівництва ПАТ «Київенерго», так як рядові співробітники з центрів обслуговування не компетентні вирішувати підняті питання. Звернення до керівництва ПАТ «Київенерго» з вимогою участі під час звернення самого заявника надіслано поштою на адресу ПАТ «Київенерго» 05.02.2018 року.

4. Цим листом нагадую вам, що у справі № 755/16234/15-ц (Дніпровський районний суд м. Києва, суддя Чех Н.А.,) за позовом Кізіма І.В., є ухвала суду про заборону Публічному акціонерному товариству «Київенерго» на час розгляду справи та набуття рішення законної сили припиняти постачання електричної енергії до нашої квартири. Ви приймали участь у справі і ця ухвала у вас є.

Скарга на рішення у справі № 755/16234/15-ц до цього часу не розглянута апеляційним судом, а тому рішення по справі не набуло законної сили. Відтак, ухвала про заборону відключення перебуває в законній силі.

5. Згідно п. 27 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357 і доповнених новим абзацом згідно з Постановою КМ № 591 від 23.08.2016 «Спірні питання щодо заборгованості вирішуються шляхом переговорів між електропостачальником та побутовим споживачем або в судовому порядку. До вирішення спірного питання між сторонами відключення об’єкта побутового споживача не здійснюється».

  Враховуючи вказане та керуючись п. 27 Правил користування електричною енергією для населення  В.П., письмово поштою надіслав на адресу ПАТ «Київенерго» повідомлення про неприпустимість відключати квартиру № 11по вул. Празька, 1 у м. Києві від електропостачання, оскількия В.П., звернувся в суд з позовом до ПАТ «Київенерго» з наступними вимогами:

визнати протиправним попередження  про відключення електроенергії № 155003 від 18.12.2017 року;

зобов’язати відповідача здійснити перерахунок нарахованого з 01 червня 2015 року на квартиру № 11по вул. Празька, 11 у м. Києві об’єму спожитої електроенергії, згідно досягнутої між мною та іншим співвласником квартири домовленості: 60% (Кізіма Ігор Віталійович), 40% ();

зобов’язати відповідача всі претензії щодо боргу пред’являти до того, зі співвласників квартири № 11по вул. Празька, 1 у м. Києві, хто не сплачує свою частку, згідно нашої домовленості: 60% (Кізіма Ігор Віталійович), 40% ().

 Враховуючи вказане та керуючись Конституцією України, ЗУ «Про звернення громадян»

ПРОШУ:

 

- на час листування/переговорів, судових справ дотримуватися п. 27 Правил користування електричною енергією для населення: «… до вирішення спірного питання між сторонами відключення об’єкта побутового споживача не здійснюється». Спроби відключити електроенергію буду вважати як засіб тиску на громадянина та перешкоджання йому у відстоюванні своїх конституційних прав.

- розглянути належним чином, надіслане поштою «Звернення до керівництва ПАТ «Київенерго» від Кізіма І.В., та повідомлення про звернення до суду В.П. від 05.02.2018 року.

 

Додаток:

 

Копія опису вкладення та фіскального чеку у лист 0210510146616 (позовна заява до Дніпровського районного суду м. Києва про захист прав споживачів) – 2 арк.

Копія опису вкладення у лист 0210510146624 (лист поштою ПАТ «Київенерго») – 1 арк.

Копія опису вкладення та фіскального чеку про надсилання заяви щодо порушень ПАТ «Київенерго» до Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України – 1 арк.

 

                     06.02.2018                                   Кізіма Ігор Віталійович

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос юристу прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Первая консультация - бесплатно

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×