Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %03 %683 %2019 %15:%Июнь

Заява про видачу судового наказу

Оцените материал
(1 Голосовать)
поступило заявление о выдаче судебного приказа о взыскании задолженности за теплоснабжение от организации, которая существует без кода ЕГРПОУ, но печать есть с кодом ЕГРПОУ, которого не существует ни в одной системе, включая и в минюсте. Что делать?

На одному з юридичних форумів просто понасмыхалися над запитувачем юридичноі поради і все. Правда й запитувач поради не дуже конкретно висловлювався. Через що, я юрист, магістр права Ігор Кізіма дуже не раджу дізнаватися консультації у такий спосіб. Нижча моя консультація по суті справи.Що значить «що робити Боржнику»?
Виконувати судновий наказ і погашати борг.

Ну тут цікава ситуація .... Для топ-стартера ... Якщо якась організація постачає якісь послуги, якими топ-стартер користується .... По оплаті послуг у топ-стартера борги .... Тобто користуватися послугами постачальника без коду "тпру" (не хочу цю абревіатуру друкувати без будь-якої користі) це можна ... а от платити за того ж БЕЗтпруШного "постачальника за послуги вже, типу совість не дозволяє? Є підтвердження про постачання послуг контори без наявності "тпру"? Сплатіть спершу за отримане. а потім заперечуйте скільки потрібно буде хоча б по темі, що якась організація без коду не мала права Вам надавати подібні послуги, до речі від яких, нехай навіть і за рішенням суду (а раптом), Ви можете відмовитися (після плати вже надання послуг). Просто і ясно - Не подобається Вам постачальник послуг (коду "птру" немає? Вирішуйте питання про зміну постачальника з наявністю кодів та іншої атрибутики.

А мені моторошно сподобалося ось це:

"Читайте уважно - заява про видачу наказу, а не сам наказ) І як далі на це реагувати - може варто написати про скасування наказу?"

Шановна, це хто і кому "зауваження" роздає? Ви в дзеркало-то виглядали? Якщо "читайте уважно- - заява про видачу наказу, а не сам наказ ...", то з якими мізками може з'явитися "... - може варто написати про скасування наказу"?

Ржунімагу! "" Читайте уважно - заява про видачу наказу, а не сам наказ ". Може, варто написати про скасування заяви про видачу наказу? Якого немає ..." читайте уважно "...

Ага ... До уважності корисно ще й мало-мало міркувати. "Боржники" не приходять заяви про видачу судового наказу. Чи не його розуму справа такі заяви отримувати. "Боржники" з суду приходить вже готовенький судовий наказ з додатком розглянутих судом матеріалів, направлених до суду заявником (природно, в цих матеріалах і саме звернення кредитора про видачу наказу).

"Ви б почитали що-небудь, а то ... знаєте ..." (с)


.................

Ігор Кізіма: вам надійшов більше всього судовий наказ з копіями документів які подавалися організацією (заявою про видачу судового наказу). Коли існує спір про право або з інших причин маєте право подати заяву про скасування судового наказу . якщо пропущений строк можна подати заяву про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×