Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %04 %896 %2020 %20:%Июнь

Про укладання корпоративного договору між учасниками товариства

Оцените материал
(1 Голосовать)
2 учасника, які є родичами сукупну володіють 51% статутного капіталу. Один учасник, який не є їх родичем, володіє 49% Статутного фонду. При цьому, один з родичів - є директор товариства.
От тепер патова ситуація, яка через знову ж таки, недосконалість й нового Закону про ТОВ і ТДД не дає змоги вирішити ситуацію узурпації влади в товаристві і жодних реальних механізмів протидії свавіллю родичам-учасникам.
Хоча новий закон про товариства з обмеженою відповідальністю й обіцяв вирішити всі неузгодженності старого законодавства - нічого конретного в цьому випадку не відбулося.
Єдиний вихід - намагатися урегулювати неврегульоване в Законі в корпоративному договорі

Товариству з обмеженою відповідальністю «....»

 

 Петру Євгеновичу

 Євгенію Петровичу

 

Учасника ТОВ   Василя Васильовича

02068, м. Київ, 

 

Тел.________________________

 

Лист-вимога

щодо укладення корпоративного договору між учасниками

Товариства з обмеженою відповідальністю «   »

 

У своїй Заяві-претензії на Лист-повідомлення (вих. № 3 від 03 лютого 2020 року) я пропонував настійливо окрім Статуту, укласти між учасниками корпоративний договір, а також у Статуті детально прописати питання взаємовідносин між Товариством і директором (зокрема, зі всіма передбаченими видами відповідальності нового Закону), а головне вирішити питання щоби директор, який є учасником товариства не міг узурпувати владу у товаристві, враховуючу ту обставину, що він має родинні відноси з іншими учасниками товариства. І всі ці моменти можна передбачити якщо не в Статуті, то у корпоративному договорі точно. Оскільки відповіді щодо укладення між нами (учасниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Вимпел «Спец-Сервіс») я не отримав, то в цьому листі повторюю більш акцентовано свої вимоги щодо необхідності укладання між нами корпоративного договору.

 

Корпоративний договір здатний урегулювати у пріоритетному порядку безліч питань взаємовідносин між учасниками ТОВ, які неможливо або недоречно врегульовувати безпосередньо у статуті товариства.

 

Головним питання, яке потрібно врегулювати для роботи нашого товариства – це питання встановлення обов’язку досягнення одноголосної згоди щодо всіх управлінських рішень (тобто, 100%) з діяльності товариства.

 

Аргументація цьому проста - 2 із 3 учасників товариства є родичами, а тому в будь-який інший спосіб ефективне управління діяльністю товариства в інтересах всіх учасників, не можливе.

 

Вимагаю, щоби у корпоративному договорі було врегульовано що робити, коли одноголосної згоди з тих чи інших рішень не досягнуто. В такому випадку, доречно було б прописати, що товариство підлягає припиненню (ліквідації), а його майно поділу (зокрема в натурі) між учасниками товариства.

 

Вимагаю прописати у корпоративному договорі домовленість, що всі розпорядження і накази по товариству директора Товариства мають безумовно схвалюватися іншим учасником, що не є родичем директора товариства (у випадку якщо директор товариства з числа учасників товариства). А якщо директор товариства не є його учасником, то його накази, розпорядження, рішення схвалюватися мають двома учасниками товариства, що не є родичами між собою.

Основні моменти, зазначені у цьому листі, мають також ввійти й до статутних положень. Інакше, буде зрозуміло що ви - (родичі-учасники) й надалі прагнете мене обкрадати, як і робите це на даний момент.

 

Пропоную обговорення питань укладення корпоративного договору обговорити .....

 

  До того ж, надісланий вами роздрукований і підписаний проект Статуту не відповідає всім вимогам моєї Заяви-претензії у відповідь на ваш на Лист-повідомлення (вих. № 3 від 03 лютого 2020 року)

 

 

Додатки:

 

- примірник цього листа для  Петра Євгеновича;

- примірник цього листа для  Євгенія Петровича.

 

 

З повагою,

 

учасник ТОВ « »

 В.В.                                                                                                      01.06.2020 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×