Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %01 %552 %2012 %12:%Нояб

Заява про злочин та виявлення корупційних зв’язків

Оцените материал
(1 Голосовать)

Доводжу до Вашого відому, що мої підозри щодо корупційно-протиправних зв’язків певних осіб з Броварської міжрайонної прокуратури та Броварської міліції знайшли підтвердження 24.10.2012 року, під час опитування мене Броварським відділом міліції за заявою Левченка П.Є., щодо мого підпису під договором оренди в якості в.о. директора Левченка П.Є.

Натомість, з подачі Броварської міжрайонної прокуратури мої заяви про злочин Левченка П.Є., направляються (навмисне) або до структурного відділу, якому не підслідна дана справа, або іншому правоохоронному органу (у випадку подачі заяви про зловживання посадовими обов’язками з грошовими коштами до податкової інспекції).

Таким чином, вже більше року як місцева прокуратура, так і місцева міліція не може провести перевірку за моєю заявою щодо злочинних дій Левченка П.Є., який проводить псевдо збори ТОВ «Леком» та подає до суду позовні заяви так і підписуючись «директор ТОВ «Леком» Левченко П.Є.», хоча директором товариства є Єсипенко В.В.

Також понад три роки ні броварська прокуратура, ні міліція невзмозі вирішити питання про фальсифікацію Левченком П.Є., протокол № 17 загальних зборів учасників ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» та нецільове використання Левченком П.Є., 200000 грн., з привласненням 100000 грн., з них, які я вносив до статутного фонду товариства.

Стосовно мого підпису в якості в.о. директора ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» Левченка П.Є.

Підпис Єсипенка В.В., під договором оренди, який по-перше містить приписку «в.о.» Левченка П.Є., по-друге, є підписом Єсипенка, а не підробленням підпису директора Левченка.

Примірник договору оренди з вказаним підписом було направлено поштою на адресу директора ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс», а також про наявність вказаного документу повідомлено у двох господарських справах господарського суду Київської області особисто Єсипенко В.В., тобто він є підставою вимог і заперечень по господарським справам.

А от тепер порівняти вказане з вимогами про те, що злочин – це суспільно небезпечне, винне, карне діяння…

Суспільна небезпека відсутня, оскільки використовуючи корпоративне право, передбачене статутом товариства (п. 7.12) Єсипенко В.В., на час контролю за діяльністю директора став виконуючим його обов’язків.

Караність цього діяння не визначена КК України злочином, оскільки діяння з правомірної реалізації корпоративного права не може по визначенню бути злочином. До того ж, звертаю увагу на ст. 19 ЦК України, відповідно до якої особа має право на самозахист свого цивільного права від порушень і протиправних посягань і застосована Єсипенко В.В., дія відповідають змісту права, що порушене Левченком П.Є., Броварською прокуратурою і міліцією (з числа корумпованих осіб), оскільки головним завданням Левченка П.Є., в оволодінні товариством є позбавити Єсипенка В.В., можливості мати фінансову можливість відстоювати порушене ним право по судам та прокуратурам, оплачуючи адвокатів і юристів, тобто позбавити права оренди займаним приміщенням як ТОВ «Леком», так і ФОП Єсипенка В.В.

До того ж, він прекрасно розуміє, що даний договір підписаний в.о. Левченка Єсипенком В.В., є правомірним (таким що відповідає моральному баченню суспільства та справедливості), оскільки п. 2.1 статуту ТОВ «Вимпел «Спец-Сервіс» вказує на те, що товариство створене з метою реалізації економічних інтересів саме учасників товариства, а не його директора (що на даний час чинить Левченко П.Є.), а п. 5.1.6. цього ж статуту закріплює право учасника товариства на одержання в першочерговому порядку та на пільгових умовах продукції (послуг) товариства, майна і різноманітних видів допомоги.

Оце й несказанно бісить Левченка П.Є., й спонукає приймати участь в корупційних правовідносинах.   

Упередженість Броварської міжрайонної прокуратури і Броварського відділу міліції до особи Єсипенка В.В.

Порівнюючи реагування на вказані вище дві заяви про злочин (Єсипенка – щодо присвоєння Левченком П.Є., повноважень директора і Левченка щодо напису «в.о.» на договорі) мимоволі приходиш до висновку, що за заявою Левченка П.Є., прокуратура і міліція реагує з невластивою їй до цього часу оперативністю і, саме головне, з нездоровим ентузіазмом.

Це явно вдалося взнаки, оскільки мене під час опитування натяками та інтонаційними коливаннями залякували порушенням кримінальної справи та кримінальним переслідуванням.

Вказаного можна було б і не помітити, якби не надзвичайно низький рівень професіоналізму і знань виконавців.

Тому що, коли прокуратурою та міліцією просто нічого не робиться за моїми заявами, то це можна ще віднести на халатність, на неуважність, на нестачу часу, а от коли вони намагаються «сшити» справу, і при цьому ігнорують елементарні норми та теорію кримінального права, то явно простежується наявність корупційних взаємовідносин, однією з сторін якої є Левченко П.Є., а з іншої – особа, яка надає вказівки виконавцям (працівникам прокуратури і міліції) кришувати Левченка П.Є.

Зазначене вище надає мені обґрунтованих підстав вважати реальним факт корупційних зв’язків Левченка П.Є., з владними покровителями/покровителем, а от виявити їх самотужки поки що я не зміг.

Вказана поведінка зі сторони прокуратури та міліції 24.10.2012 року також зумовлена тим, що я подав позов до Броварської міжрайонної прокуратури з вимогою відшкодувати мені збитки завданні їх недолугою роботою протягом трьох років. Тобто, з почуття помсти та наміром перешкодити мені відстоювати порушені права.

Враховуючи вказане та керуючись ст. 29 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції», ЗУ «Про прокуратуру», ЗУ «Про міліцію»

 ПРОШУ:

 виявити, припинити та розслідувати корупційні правопорушення в порядку ст. 97 КПК України з притягненням винних до відповідальності.

 25.10.2012                                                                               Єсипенко В.В.

 

Медиа

відеосвідчення Єсипенка В.В. Юридичні технологи Києва, ТОВ

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×