Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %03 %933 %2012 %21:%Нояб

Заява Семиполківському сільському голові

Оцените материал
(3 голосов)

Статтею 118 Земельного кодексу України вимагається щоби до клопотання надавалися відповідні графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки. Для того щоби виконати вказані вимоги я звертався до Вас із запитом на інформацію від 10.08.2012 року за № 14. Відповіддю від 13.08.2012 року за № 844 мені відмовлено за підписом сільського голови з тієї причини, що дана інформація належить до інформації з обмеженим доступом. При цьому половину відповіді присвячено інформуванню мене щодо можливості оскаржити відмову у наданні інформації через суд.

З огляду на вказане я вважаю це брутальним, цинічним порушенням мого права на отримання безкоштовно земельної ділянки з огляду на наступне.

1. Вами, більш за все, навмисно, в грубій формі порушено Закон, а саме ч. 11 ст. 17 та ч. 7 ст. 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та запропоновано оскаржувати відмову до суду з тією метою, щоби за час, який знадобиться мені на оскарження відмови і виконання рішення суду спокійненько вчинити всі заплановані махінації із земельними ділянками та надати їх не тим громадянам, які мають намір використовувати земельні ділянки за призначенням, а за хабарі або ж «нужным» людям через підставних осіб, які в наступному нічого не будуватимуть самі та продадуть земельні ділянки.

2. Розуміння того факту, що надання графічних матеріалів до свого клопотання та виконання вимоги ст. 118 ЗК України унеможливлене для мене через факт Вашої відмови у наданні мені запитуваної інформації, тільки додає негативу до Вашого вчинку як посадової особи органу місцевого самоврядування.

3. Той факт, що спочатку Вами відмовляється у наданні земельної ділянки через її відсутність, а в подальшому, коли ви зрозуміли, що приховувати обман не вдасться, Ви посилаєтесь на відсутність підтверджуючих матеріалів, не роз’ясняючи при цьому яких саме, знову ж таки, в супереч проханню у клопотанні від 21.11.2011, може свідчити про те, що Ви, більш за все, дієте на зразок злодюзі, який постійно міняє покази, щоби вибрехати собі кілька років.

4. Відсутність оприлюдненого генерального та детального планів (зонування) у місцях, передбачених законодавством, лише доводить факт умисності ваших лиходіянь.

5. Свідченням протиправності та перевищення повноважень Ваших дій, є те що Ви не передає подані нами клопотання на розгляд сільської ради чи-то земельної комісії, а сам одноособово приймаєте рішення.

З огляду на вказане я зрозумів, що виконувати вимоги закону Ви не маєте жодного наміру, а тому запевняю Вас, що я пройду всі можливі інстанції для того щоби врешті-решт притягнути вас до кримінальної відповідальності, і солідарно, разом з сільською радою до відшкодування завданих мені матеріальних і моральних збитків, оскільки, більш за все, до того часу вся вільна земля буде розкрадена вами та вашими спільниками і «кришувальниками».

Цю заяву подаю з огляду на те, що її наявність необхідна для задоволення позову Європейським судом з прав людини.

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про звернення громадян»

 

ПРОШУ:

взяти до відому цю заяву;

пояснити чому посадовими особами Семиполківської сільської ради порушується ч. 11 ст. 17 та ч. 7 ст. 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»;

пояснити чому вимоги до клопотань для інших заявників та для мене різняться в частині додання матеріалів;

невідкладно виконати вимоги ч. 11 ст. 17 та ч. 7 ст. 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»;

відповідь надати письмово поштою.

 

 

З повагою,

 

17.08.2012 року                                                                  Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×