Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %15 %192 %2013 %03:%Март

Клопотання про вчинення процесуальних дій

Оцените материал
(2 голосов)

М.Василенко повністю тримає його в курсі подій, і це можна пояснити лише одним – він його спільник у розкраданні комунальної землі, і більше всього є організатором протиправних дій щодо порушень земельного законодавства, а саме вони разом організували і проводять торгівлю земельними ділянками комунальної власності видаючи ці дії за набуття громадянами права у порядку безоплатної приватизації. Оскільки як виявилося перебіг досудового розслідування саботує прокурор Євлампієв, то можливо що й він входить до цієї організованої злочинної групи.

СВ Броварського МВ ГУ МВС України

слідча ст. л-т міліції Сопільняк Катерині Петрівні

кримінальне провадження № 42012100130000013

 

Кізіми Ігоря Віталійовича

02090, м. Київ, вул. Празька, 3 кв. 206

096-545-40-33

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Клопотання

 

про вчинення процесуальних дій

 

Повідомляю Вас, що я роздобув відомості про те, що перший заступник Броварської РДА В.Кукшин причетний до злочинів вчинюваних сільським головою М.Василенко.

Так, під час інтерв’ю 18.02.2013 року В.Кукшина газеті «Зона Закону» від постійно допитувався у журналіста хто її прислав і почувши, що головним редактором є Кізіма І.В., став у прихований, завуальований спосіб погрожувати сфабрикувати відеозапис на якому я на суді погрожую Броварській райдержадміністрації.


Як стало зрозуміло з його слів, я йому встиг «насолити», хоча ще ні разу з ним не стикався і справ жодних не мав. При цьому він показав свою велику обізнаність про суди які подані були мною з приводу протиправних діянь сільського голови Василенка та Семиполківської сільської ради.


Отже, стало явним, що М.Василенко повністю тримає його в курсі подій, і це можна пояснити лише одним – він його спільник у розкраданні комунальної землі, і більше всього є організатором протиправних дій щодо порушень земельного законодавства, а саме вони разом організували і проводять торгівлю земельними ділянками комунальної власності видаючи ці дії за набуття громадянами права у порядку безоплатної приватизації.

Оскільки як виявилося перебіг досудового розслідування саботує прокурор Євлампієв, то можливо що й він входить до цієї організованої злочинної групи.

 

Враховуючи вказане та керуючись ст. 220 КПК України

 

ПРОШУ:

 

- допитати першого заступника голови Броварської РДА В.Кукшина з метою виявлення його причетності до злочинів щодо розпорядження комунальною землею;

- допитати М.Василенка з приводу обізнаності В.Кукшина про перебіг судово-юридичного конфлікту між ним, Семиполківською радою і Кізіма І.В.

 

              15.03.2013                                                                                                Кізіма І.В.

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×