Правова експертиза PDF Печать E-mail
Автор: Angelina   
14.01.2012 09:45
Консультація (усне пояснення, зразки документів,
письмові нотатки по суті справи) - 250 грн.

Київстар 096-545-40-33

Life 063- 539-42-13

МТС 095-573-20-30

ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВНОСТІ ТА ДОЦІЛЬНОСТІ ЗВЕРНЕННЯ ДО СУДУ

(письмовий висновок) - 500 грн. (справи у сімейних, трудових,
житлових спорах); у господарських, цивільних спорах - 700 грн.


Київстар 096-545-40-33

Life 063- 539-42-13

МТС 095-573-20-30

Також можете написати листа з розділу "Контакти" в якому описати суть проблеми для отримання попередньої консультації

Для чого потрібна оцінка перспективності та доцільності звернення до суду? Приклад з практики.
Оцінюючи перспективність звернення до суду за стягненням боргу, який підтверджувався простою розпискою (спір між фізичними особами), було з’ясовано, що боржник не заперечує факту отримання грошової позики, проте постійно порушує усні домовленості щодо часу розрахунку. Більш того, він повернув частково отримані у борг кошти, не оформивши при цьому жодного документу.


Кредитор був налаштований звертатися в суд, і тільки після отримання аргументів щодо вирішення спору на досудовій стадії, змінив свою думку. Увагу кредитора було звернуто на те, що єдиним доказом отримання боржником суми грошей є розписка, вчинена у простій письмовій формі.


В судовому процесі, у випадку заперечення відповідача проти позову, була б необхідність у проведені почеркознавчої (графологічної) експертизи. Це, по-перше, затягнуло б час, по-друге, вимагало б кошти на оплату експертизи та оплату роботи юриста. А тому кредитору, зважаючи на поступливість боржника, варто було нотаріально посвідчити додаткову розписку, в якій, по-перше, зменшити розмір позики, на суму яка повернута боржником, по-друге, визначити строк повернення позики або розстрочити повернення за досягнутими між сторонами домовленостями.

Для проведення оцінки перспективності звернення до суду потрібно надати копії документів по справі. За результатами проведення оцінки надається письмовий висновок.


Також, був випадок оцінки справи про розлучення. Ситуація була критична. Людина готова була оплачувати

суди та юристів. Проте, отримавши мій висновок щодо можливості вирішити справу шляхом укладання шлюбного договору (шляхом примирення) зберегла величезну кількість власних сил, нервову систему та грошей.


Наступне звернення до суду, в разі необхідності, гарантувало б повне задоволення вимог позивача. В результаті замовник, замість щонайменше 1500 грн., витратив 500 грн., позитивно вирішивши свою проблему.
Обновлено 12.03.2012 09:10
 
Яндекс.Метрика