Вход/Регистрация

Юридические услуги Киев и Киевская область

Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
E-mail: utk2012@bigmir.net, skype: k0965454033

Деятельность

Деятельность (104)

Первый пошел. Хотим добиться их вмешаться в ситуацию (Евросуд не получает наши обращения и направляет бланковые отписки на важные обращения о прекращении прихватизации, изменений в Конституцию и нарушения права украинцев на управление государственными делами.
...For example, Mr.Mr.  Grigorishin, Kolomoisky, Akhmetov, Pinchuk and others litigate over the property, most of which has been obtained by them in a criminal way...
Це флешмоб, започаткований активістами операції "АнтиприХватизація" та громадською організацією "Суспільний договір"
Сьогодні отримав рішення за своїм позовом до Київенерго. Позов не задоволили (я на суддю за це нічого не маю, так як я отримав запланований результат),
Пі..арастічеська Європа! Бідний український народ, що вірить у європейські міфи... Черговий раз відмовив Європейський суд з важливого права, яке підлягає захисту Конвенцією..
19.05.2015 року громадянин України Кізіма І.В., звернувся до Адміністрації Президента з заявами адресованими Президенту України: 1) щодо права власності Українського народу на природний газ, що видобувається в Україні; 2) щодо «нової хвилі» приватизації; 3) щодо змін до Конституції України у частині децентралізації.
Біля 80% майна, що використовується Київенерго і на чому Ахметов заробляє гроші - це майно громади, майно киян, яке віддане за копійки Київенерго. Київрада про це мовчить. Певне у змові.

Справа, що розглядається судом стосується того щоби зобов’язати Президента України гарантувати Конституцію, права громадян та припинити по грабунок Українського народу під виглядом прозорої приватизації.

Страница 1 из 8

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×