Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 25 Октябрь 2017 10:12

Перегляд заочного рішення та зустрічний позов

Оцените материал
(1 Голосовать)
Позичальник взяв у банку (Кредитор) кредит, підписаний кредито-заставний договір, об'єкт застави - автомобіль. Додаткове забезпечення - підписаний договір поручительства, тобто присутній Поручитель. Позичальник під час дії кредитного договору, продає свій автомобіль, при цьому ні банк, ні Поручитель, не знають про це, відповідно гроші від продажу авто не йдуть в рахунок погашення кредитних зобов'язань.

Підходить строк погашення кредиту, відповідно грошей немає. Банк звертається до суду, про стягнення грошей з Позичальника і з Поручителя солідарно. Суд виніс заочне рішення, через відсутність відповідачів. Подано заяву про перегляд рішення суду.

Питання: якщо суд задовольнить прохання про перегляд заочного рішення, чи можливо подача зустрічного позову про розірвання договору доручення по ст.652 (существеннное зміна обставин, причина продаж заставного майна Позичальником) або ж ні?

Або ж перегляд через нововиявлені обставини.

Прошу Вашого ради. Заздалегідь дякую.

Перегляд заочного рішення та зустрічний позов

- ЦПКУ не передбачає в даному випадку подачу зустрічного позову.
Крім того, істотної зміни обставин у вашому випадку немає, нововиявлені обставини вам теж не допоможуть. Є інші інструменти, але потрібно розбирати ситуацію більш докладніше і дивитися документи.

Перегляд заочного рішення та зустрічний позов

- Може потрібно намагатися визнавати угоду з продажу авто неправомірною? Авто адже в заставі, як він міг його продати?

Перегляд заочного рішення та зустрічний позов

- Подача зустрічного позову можлива - це право сторони.
Питання в тому, що ініціатором зустрічного позову повинен бути саме поручитель, оскільки позичальник точно знав про продаж свого автомобіля.
Погоджуся з попередньою відповіддю в частині того, що не зрозуміло як позичальник зміг продати, що знаходиться в заставі, і, відповідно, в реєстрі обтяжень рухомого майна автомобіль і куди він витратив ці кошти.
Прочитано 638 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×