Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 27 Октябрь 2017 16:53

Порушення договору фізособи і сервісної компанії

Оцените материал
(1 Голосовать)
    Трохи менше року тому мати зателефонувала в фірму, яка робить обслуговування опалювальних котлів в квартирі.

    
Від фірми прийшов ремонтник, приніс шаблон договору (печатка і підпис вже стояли на договорі), заповнив його на місці, провів ТО котла, взяв 275 грн за обслуговування (без квитанції і пішов).

Після цього ТО котел почав шуміти в процесі роботи. Опалювальний сезон мати дотерпіла і навесні цього року знову зателефонувала на цю фірму і викликала майстра.

Майстер прийшов, подивився і запропонував- ставимо новий за 3000 грн або ремонтуємо за 400 грн. Мати сказала - чиним. Полагодив, взяв 400 грн і пішов.

    
Я опинився в цій історії на етапі попередніх розрахункам з представником фірми. Коли я зайшов на кухню, співробітник лупив з усієї дурі молотком по крильчатці вентилятора. Я зробив йому зауваження, але глобально втручатися не став, оскільки на початку історії не був присутній і не володів ситуацією.

    
Після такого "ремонту" вентилятор котла став гриміти неймовірно. Я попросив у матері акт виконаних робіт і гарантійний талон. Виявилося, що ніяких документів працівник не надав. Відразу подзвонили директору і він сказав, що скаже співробітнику повернути гроші.

    
Гроші за "ремонт" повернули, але вентилятор приведено в непридатність. Його необхідно відновити або замінити. Причина поломки - порушена балансування вентилятора - нічого було лупити молотком по крильчатці, яка працює в вентиляторі на швидкостях 2400 оборотів в хвилину. Це як балансування колеса після шиномонтажу.

    
Написали місяці 1,5 назад претензію, віддали секретарю під розпис. Відповіді немає.

    
У підсумку, директор зайняв таку позицію: я ні за що не відповідаю, тому що ви (замовниця) вступили в змову з моїм співробітником і робили ремонт повз фірми.

    
Матері 75 років. Чесна людина більше 40 років стажу. Ми обурені таким нахабством і безпардонністю.
    
Те ж саме він заявив в міськвиконкомі - у відділі по захисту прав споживачів.

    
Як порадите вирішити питання? Вірніше, питання 3:

    
- відновити працездатність вентилятора або замінити (за рахунок фірми або співробітника, який робив ТО);

    
- повернути гроші за річне обслуговування, оскільки по-факту, після ТО з'явилася маса проблем;

    
- притягнути до відповідальності директора за ухилення від сплати податків або його співробітника за незаконну підприємницьку діяльність (або їх обох за змову).

    
Дякуємо.

- З доказами у вас не густо. Звертайтеся до юриста за місцем проживання з усіма наявними документами. Він прочитає договір. А так тільки пальцем в небо можна ткнути. на майбутнє - звертайтеся не в якісь контори, а в авторизовані СЦ.

- 1.Мать проживає в місті з населенням близько 40 тис. Чоловік. Тут обслуговуванням котлів займається 4 або 5 чоловік. Одне - ТОВ і 3 або 4 СПД. ТОВ вважається найкращим. Ось договір саме з ним.

2.Про які докази йдеться? Ми повинні писати ремонт на відео? Або проводити його при понятих? Або писати спілкування зі співробітниками на диктофон? Та не питання. На прихований - не пройде в суді, на публічний - будуть говорити і діяти по-іншому.

Коли я був директором компанії в місті з мільйонним населенням податкова (поліція) і прокуратура з радістю брали в роботу заяви від фіз.осіб про порушення з боку компаній.

Розумію, в країні зараз інші турботи ... Суть листа - ухилення від сплати податків директора або незаконна підприємницька діяльність його співробітника, або і те, і інше разом узяте.

Крім того, я поговорив зі знайомим - свого часу він платив цьому ж директору (через виконавця) готівкою еквівалент 50 USD, при цьому йому запаскудили кухню, а котел знову не полагодили. І він знає ще людей з подібним досвідом.
Я написав, але поки не відправляв, заяви в прокуратуру і податкову (по всій вертикалі - Київ / область / місто /. Відправлення листів по всій вертикалі не дасть по-тихому залагодити питання на місці ..
Котлів в місті не мало, думаю, оборот неврахованих грошей по даній конторки вагомий (для інтересу з боку прокуратури та ДПА).
+ Підключимо роботу в соціальних мережах (Facebook) і на місцевому сайті.
Директор фірми прекрасно знає, що він не правий.
Подавати до місцевого суду, швидше за все, не доцільно - можуть вирішити на місці. А судитися з інших інстанціях - не та ціна питання.

Можете дати ділову пораду (зразок) за формою заяв в прокуратуру / ДПА?

- Єдиний момент. Зараз має сенс до закінчення терміну дії договору запросити іншу компанію, щоб вона написала акт про стан котла. Тоді ми будемо мати діючий договір на обслуговування + акт незалежної компанії про стан котла на сьогоднішній день. Оскільки від фірми в нашу адресу претензій / актів про стан котла не було, це буде чудовою ілюстрацією того, як сервісна компанія обслуговувала котел. Ось з цим вже можна і в суд.
Прочитано 521 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×