Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 30 Октябрь 2017 20:24

Позовна заява до суду. Нестандартна ситуація

Оцените материал
(1 Голосовать)
Коротко про ситуацію:
ОСОБА 1 (господар авто) дав ОСОБА 2 авто для особистих потреб. ОСОБА 2 його розбив (авто ремонту не підлягає, здано на метал).
ОСОБА 1 не подавав позов на відшкодування морального і матеріального збитку так як сторони домовилися між собою про те що ОСОБА2 виплатить суму за розбите авто ОСОБЕ1 (про що вони уклали договір у письмовій формі, але не завірили його нотаріально). На даний момент ОСОБА 2 виконав договір частково (повернув половину суми), а другу половину відмовляється повертати. Хочу подати позов до суду, але сумніваюся який має місце договір (позики або купівлі-продажу авто)? Відповідно і сумніваюся з назвою позову.

Мої варіанти:
«Про Визнання договору позики дійснім, Стягнення невиконаної суми грошового забов'язання та відшкодування моральної шкоди»
«Про Визнання договору позики дійснім, Стягнення заборгованості за копійчану забов'язань та відшкодування моральної шкоди»
«Про Стягнення заборгованості за копійчану забов'язань та відшкодування моральної шкоди»
«Про Стягнення суми Боргу за копійчану забов'язань»

Або те ж саме, але Договір купівлі-продажу.

Заздалегідь дякую, прошу допомоги, підкажіть як правильніше вчинити?

- моя думка, що не один із запропонованих вами варіантів в даному випадку не підходить. Не було ніякого продажу автомобіля як і не було позики. Позов потрібно подавати на відшкодування збитку по ДТП, а в позові розписувати, що після ДТП між сторонами було укладено мирову угоду про те, що винуватець ДТП зобов'язується виплатити власнику суму збитку, а далі вже вказувати як і що

- Ви маєте рацію! Спасибо большое за ідею!

Прочитано 651 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×