Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 02 Ноябрь 2017 20:06

Потрібна порада - підстави відводу судді і експерта

Оцените материал
(1 Голосовать)
- Є наступне питання.
Існує суперечка по праву власності за торговою маркою між юр особою (позивач і власник) і фіз особою (зареєстрував дуже схожу торгову марку і намагається вивезти на ринок України товари з іншої країни гіршої якості).
Але питання в іншому. Спочатку консультував з питання патентний повірений, який пропонував вирішити справу при вже розпочатому судовому процесі (знає суддю). Йому відмовили, так як необхідності не було і бажання також. Було проведено кілька експертиз у справі вже, і як з'ясувалося останню (яка має результат, протилежний до попередніх) робив той же самий повірений (тільки вже в інтересах відповідача).

Є всі підозри в невдалому результаті справи. Бачу явну необхідність заявити відвід експерту і судді у справі. Підкажіть будь ласка, які нюанси слід врахувати в даному випадку (з відводами не стикався), чи достатньо засвідчення представника сторони, який заявить, що експерт пропонував вирішення питання, а зараз надав експертизу, яка явно під питанням? Заздалегідь дякую.

- Суд и ответчик могут спросить Вас, почему Вы заявляете об отводе эксперта только после получения его заключения, и что мешало Вам озвучить эти рассуждения на этапе назначения экспертизы и выбора эксперта.

- ну по-перше, я підключився до справи вже після останньої експертизи - по-цьому думок про відводи у сторін ще не було. Можна аргументувати як некомпетентністю позивача в процесуальних питаннях. По-друге, сама експертиза остання дуже притягнута за вуха - більше нагадує літературний твір, ніж експертизу. По-цьому - саме її зміст ставить під сумнів об'єктивність експерта і судді, який безпідставно розкритикував попередню експертизу. В даний момент існує варіант клопотання про додаткову експертизу або про відвід експерта і судді.
Прочитано 567 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×