Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 15 Ноябрь 2017 14:02

Судмедэкспертиза после ДТП-как, когда, сколько

Оцените материал
(2 голосов)
Мою бабусю збила машина, її вже перевели з реанімації до травматології.
Слідчий мені сказав, що потрібно провести судмедекспертизу і в наших інтересах зараз, мовляв, експерти можуть чекати і півроку, але краще попросити його в лікарню до бабусі.

З цього приводу у мене такі питання:

1. Чи обов'язкова ця експертиза?
В принципі, судмедекспертиза - це обов'язок правоохоронних органів або "за бажанням"?

2. Коли потрібно її проводити-в будь-який момент або коли бабусі лікар поставить точний діагноз?

3. Чи треба "дякувати" (як часто буває - НЕ подмажешь, не поїдеш) експерта за виїзд до лікарні? Мені сказали, що без подяки ніхто не поїде, бо не зобов'язаний.

- Ну, вже так і не поїде! Про яку подяку Ви говорите? Хто Вам таке сказав? Викладіть повний діагноз. Не обов'язково експерт зобов'язаний дивитися в стаціонарі потерпілу, але ВСЕ, абсолютно ВСЕ медичні документи повинні бути надані експерту після повного закінчення терміну лікування потерпілого.

Це справа правоохоронців. Переломи є? Черепно-мозкова травма є? Експертиза проводиться за призначенням дізнання, слідства .... І мент Вам набрехав! Термін виконання експертизи - 30 днів з моменту отримання експертом всіх необхідних документів (історії хвороби, рентгенснімкі, амбулаторна картка) .

І що значть: «Не підмажеш-не поїдеш"?
У складних випадках - експерт сам зацікавлений подивитися потерпілого в стаціонарі.

- Правильно відповіли вище, СМЕ проводиться після того як слідчий винесе постанову про призначення, він же повинен зробити виїмку всієї медичної документації та направити експерту. У деяких випадках бувають моменти, коли провівши СМЕ до закінчення лікування експерт кваліфікує тілесні ушкодження як середнього ступеня тяжкості, а повторна після повного курсу лікування можуть вже бути тяжкі.

ІМХО: слідчий може не призначати на даний момент СМЕ, мотивуючи тим, що потерпіла в даний час проходить курс лікування, і що потрібно чекати закінчення лікування. Крім того, сам експерт іноді не закінчує СМЕ мотивуючи тим що потерпілий на лікуванні і потрібно зачекати його закінчення.

Щоб правильно Вам підказати як бути, дайте відповідь на вищепоставлені питання! І так, платити нікому не потрібно (тут нема за що).
Прочитано 785 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×