Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 04 Май 2018 19:58

Як переоформити житловий будинок

Оцените материал
(1 Голосовать)
Як переоформити житловий будинок? Мій дід по батьковій лінії помер кілька років тому, і після його смерті залишився будинок в селі.
Тому я й запитую - Як переоформити житловий будинок. Мій батько дуже дуже інфантильний чоловік і не хоче переоформлювати будинок на себе, так як будинок знаходитися в іншій області, що ускладнює завдання, адже потрібно їхати в іншу область (якщо я не правий, поправте мене). Інших спадкоємців немає, не рахуючи сестру діда (але зв'язку з ними немає, незнаю чи жива вона), у мене теж немає братів і сестер. Чи зможу я переоформити будинок на себе після смерті батька або стоїть напружитися зараз (так як після смерті діда пройшло вже 7-10 років)? Сущесвуют термін давності або щось подібне в таких справах?

- Якщо ваш батько не прописаний з дідом по одному адресу і не писав у нотаріуса заяву про прийняття спадщини, то право на спадщину він втратив. Ви також пропустили строк на прийняття спадщини.

- Порада від Ігоря Кізіма. Якщо ви втратили час на прийняття спадщини є варіант за набувальною давністю офомити право власності, але там треба проживати 10 років.
Прочитано 726 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×