Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 10 Июнь 2018 20:15

Невидача виконавчого листа судом

Оцените материал
(1 Голосовать)
Суд Київського району м.Одеса не видає мені виконавчий лист.
Ситуація така:
(сторінками юридичних форумів.. з циклу - називається поговорили)

Повний текст рішення складено 02.05.2018 р при цьому рішенням суду відповідача надано право протягом 30 днів подати апеляційну скаргу.
Згідно ст.124 п.5. ЦПК України процесуальний строк на подання апеляційної скарги відповідачем закінчився 01.06.2018 р

04.06.2018 р згідно ст.273 п.1. ЦПК України Рішення суду вступило в законну силу і відповідач прострочив термін подачі апеляційної скарги.

У канцелярії суду мені заявили, що відповідач 04.06.2018 р подав апеляційну скаргу у справі і видавати Виконавчий лист мені відмовилися.

Заява про видачу виконавчого листа я подав ще 08.05.2018 р
Чи законні дії канцелярії суду, що не видала мені на руки Виконавчий лист?

Я написав скаргу Голові суду. Найімовірніше, отримаю відписку, що дії канцелярії правильні (законні).
Як мені діяти далі?

- Відповідач на суді в момент оголошення рішення був?

Апеляція подана особисто / відправлено поштою?

- Як я писав вище, термін подачі апеляційної скарги відповідачем, закінчився 01.06.2018 р (в кінці дня роботи суду, що розглядав справу).

Канцелярія прийняла апеляцію від відповідача 04.06.2018 р Про це в канцелярії суду мені заявили 05.06.2018 р
04.06.2018 р мені виконавчий лист не дали, заявили що він не готовий. Сказали, щоб я прийшов 05.06.2018 р
Якщо навіть термін апеляції буде продовжений або оновлений, то це трапиться після 01.04.2018 р тобто після набрання рішенням суду першої інстанції в законну силу.

І рішення про скасування рішення суду першої інстанції прийме апеляційний суд, незалежно буде у мене на руках виконавчий лист чи ні.

Крім того, в законодавстві немає ніяких вказівок про невидачу виконавчих листів сторонам, якщо одна зі сторін подала апеляційну скаргу.

Відповідач при оголошенні рішення суддею 02.05.2018 р на засіданні прісутствовал.Полний текст рішення суду датований 02.05.2018 р

- Шановний, що Ви тут на форумі вимучував?

Виконавчий лист - це документ на виконання вступило в законну силу рішення суду.

Подача апеляції в рамках терміну на оскарження автоматично зупиняє набрання оскаржуваного рішення в силу.


Ухвалення апеляційної скарги за межами терміну на оскарження свідчить про наявність мотивованого клопотання про поновлення строку на оскарження, розгляд якого в апеляційній інстанції обов'язково. В цьому випадку, призупиняється виконання рішення.


Отже, де юре виконавчого листа Вам поки що не видно. Про що "тема" -то?


І в тому, і в іншому випадку утилітарний сенс має тільки аналіз вердикту апеляційної інстанції. Ніякі "мітинги" до появи такої можливості ніякої практичної користі і професійного інтересу не представляють. Тільки "дитячий вереск на галявині", "сцени біля фонтану" і "а поговорити".


Буде рішення за апеляційною скаргою - буде об'єктивний предмет для професійного аналізу. Якщо буде ... Чесати мову про паркан про те, що вже на розгляді судового органу - на автолюбителя.
- Abbadon, я так зрозумів, що ви слабкі в арифметиці і не можете підрахувати до тридцяти. Тобто визначити термін набрання рішенням суду законної сили.

- 1. Відповідач міг відправити апеляцію поштою в строк, а з вини пошти лист потрапив тільки 4.06
або подати заяву про продовження терміну.

2. Чекайте рішення по апеляції. Навіть якби ви отримали ІЛ, а відповідач подав апеляцію і йому не откажут- він покаже її в ВДВС і ІЛ повернуть до суду

- Шановний ... Ваша арифметика, як зайцю соромно хвороба.

Читати навчіться:

- "Подача апеляції в рамках терміну на оскарження автоматично зупиняє набрання оскаржуваного рішення в силу." (До овоча "арифметика")

- "Прийняття апеляційної скарги за межами терміну на оскарження свідчить про наявність мотивованого клопотання про поновлення строку на оскарження, розгляд якого в апеляційній інстанції обов'язково. У цьому випадку, призупиняється виконання рішення". (До овоча арифметика)

"Отже, де юре виконавчого листа Вам поки що не видно." (До овоча арифметика)

З Ваших слів апеляційна скарга прийнята. Отже, Ваша "арифметика" (тут і зараз) - пустопорожня неробство. "Арифметика" займеться апеляційна інстанція.

Але якщо Ви "не сильні" в читанні, а робити більше нічого, то можете розважатися "арифметикою" і "влаштовувати сцени біля фонтану". Тільки біля фонтану, а не на юридичному форумі. Без рішення апеляції Вам поки на юрфоруме робити нічого. Хіба що, "а поговорити". "Про арифметику".
Прочитано 927 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×