Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 24 Июль 2018 23:03

Спадкування неприватизованої квартири

Оцените материал
(1 Голосовать)
Питання виникло спонтанно, так як "ворона на хвості принесла" інформацію про те, що дружина покійного наймача може розраховувати на частку в неприватизованій квартирі, до якої за життя наймача вона не мала ніякого відношення. Ситуація банальна. Батько все заповідав своїй дружині, а не мамі.
(з розмови на одному юридичному форумі)

Ми з сестрою живемо в квартирі, наймачем якої є батько. Приватизувати цю квартиру тато не дає, своє право на приватизацію він вже використовувати встиг в іншій квартирі. Ось і виникло питання - а чи не з'явиться на порозі чужа тітка з правами на цю єдину житлоплощу після смерті тата. Дружина батька не прописана, не проживає, ніяких фінансових участий не приймала в квартирі. Знаю, що раніше подібна житлоплоща не дісталася у спадок, але на дворі 2018 год ... може що змінилося
Заздалегідь дякую

- Не може дружина покійного наймача претендувати на те, що не належить наймачеві.

Папа в квартирі живе? Якщо немає, то як давно?

- Папа не проживає в квартирі вже дуже давно, років 15. Живе з дружиною в іншому місті.

- Ну, які "проблеми"? "Папа" де юре взагалі втратив право користування цим житловим приміщенням. Сто років в обід, точніше 14,5 - тому. Замість того, щоб на юридичний форум тягти всяку маячню, хоч один раз за ці роки ( "на дворі 2018 рік") варто було б проконсультуватися у будь-якого юриста. Дивишся, "може щось змінилося".
Прочитано 725 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×