Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 12 Январь 2016 14:16

Запит на інформацію

Оцените материал
(1 Голосовать)

Укрдержреєстр


вул. Марини Раскової, 15

м. Київ, 02660

учасника ТОВ ««Спец-Сервіс»

Василя Васильовича

02068, м. Київ, вул. Олійника,

096-545-40-33

 

 

Запит на інформацію

 

Згідно вимог законодавства, а саме ч. 3 ст. 17 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» в Єдиному державному реєстрі містяться, зокрема, такі відомості щодо державних органів і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб:

дані про  наявність  обмежень  щодо  представництва від імені юридичної особи;

дані про установчі  документи,  дати  та  номери записів про внесення змін до них.

11.08.2014 року я виявив, що в Єдиному державному реєстрі щодо товариства з обмеженою відповідальністю ««Спец-Сервіс», учасником якого я є, відсутні дані щодо наявності  обмежень  щодо  представництва від імені юридичної особи директора товариства, а також даних про установчі  документи (статут товариства),  дати  та  номери записів про внесення змін до них.

Зокрема, п. 7.9 Статуту встановлює, обмеження, відповідно до якого (дослівно): «Директор вправі без довіреності здійснювати дії від імені Товариства /укладати угоди, приймати та звільняти працівників, давати їм вказівки, обов’язкові для виконання всіма працівниками та інше/. Тобто, вчиняти лише дрібні управлінсько-господарські правочини. Проте, це обмеження не відображено у Єдиному державному реєстрі.

 

Відповідно до ст.ст. 19, 20, 21 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

 

ПРОШУ:

 

надати письмово інформацію в який спосіб та які саме дані має внести державний реєстратор до ЄРДПОУ щодо обмеження повноваження директора? Чи може це бути відтворення змісту п. 7.9 Статуту товариства, а саме чи можна дослівно внести у ЄДРПОУ запис наступного змісту: «Директор вправі без довіреності здійснювати дії від імені Товариства /укладати угоди, приймати та звільняти працівників, давати їм вказівки, обов’язкові для виконання всіма працівниками та інше/», тобто продублювати пункт Статуту товариства?

 

Відповідь надати письмово поштою, на вказану вище адресу. Вартість виготовлення копій, в разі перевищення їх кількості, встановленої законом, зобов’язуюся оплатити.

 

З повагою,

 

13.08.2014 року                                             В.В.

                                                               

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×