Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %11 %850 %2022 %19:%Март

Клопотання про колегіальний розгляд питання моєї заборгованості за моєї особистої участі та відповідних внутрішніх аудиторів банку

Оцените материал
(1 Голосовать)

Будучи  добросовісним клієнтом банку мене, м’яко кажучи ображають намагання певних нечистоплотних його працівників, м’яко кажучи мене обманути, і не тільки мене, а й ввести в оману суд, якому вже вдруге не надають повної інформації щодо стану моїх рахунків у банку.

Акціонерне товариство Комерційний Банк «ПриватБанк»

/01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1 Д, адреса для листування: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 50, ЄДРПОУ: 14360570

 

Національний банк України

вулиця Інститутська, 9, Київ, 01601

 

Офіс Генерального прокурора

вулиця Різницька, 13/15, Київ, 01011

 

 

 

Клопотання

про колегіальний розгляд питання моєї заборгованості за моєї особистої участі та відповідних внутрішніх аудиторів банку

 

Будучи  добросовісним клієнтом банку мене, м’яко кажучи ображають намагання певних нечистоплотних його працівників, м’яко кажучи мене обманути, і не тільки мене, а й ввести в оману суд, якому вже вдруге не надають повної інформації щодо стану моїх рахунків у банку.

Зокрема,  ухвалою від 29 липня 2021 року Козелецький районний суд Чернігівської області (справа № 734/202/21 року) було повторно витребувано у позивача (Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк») довідку з розгорнутою інформацією щодо заборгованості відповідача по всім кредитним картам, які були відкриті в межах Заяви від 03 січня 2019 року /за станом на час надання відповіді/:

 

- сума заборгованості за поточним тілом кредиту,

 

- сума заборгованості за простороченим тілом кредиту,

 

- сума заборгованості за нарахованими відсотками з розшифровкою;

 

- сума заборгованості за простроченими відсотками з розшифровкою;

 

- нарахована пеня.

 

Звертаю увагу, що повторно суд витребовує зазначену інформаці. І повторно банк (вірніше не чисті на руку його працівники, причетні до цього) ігнорують цю вимогу.

Відповідно до Положення про організацію внутрішнього аудиту в банках України,  внутрішній аудитор - особа, яка уповноважена виконувати функції внутрішнього аудиту банку, а у банку має діяти відповідний підрозділ для проведення внутрішнього аудиту.

Згідно п. 16 5) Положення про організацію внутрішнього аудиту в банках України, відповідний підрозділ внутрішнього аудиту в банку, здійснює незалежну оцінку впровадженої керівництвом банку системи контролю, зокрема щодо:

 

дотримання керівниками та працівниками банку, що забезпечують надання банківських та інших фінансових послуг, вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку, та внутрішніх положень банку, виконання професійних обов'язків і правил, що встановлені Статутом банку та внутрішніми документами банку, у тому числі з питань комплаєнсу та управління ризиками;

виявлення та аналізу фактів порушень працівниками банку вимог чинного законодавства України, стандартів професійної діяльності, внутрішніх положень, які регулюють діяльність банку.

 

Оскільки на протязі значного часу відповідні винні працівники, що причетні до обслуговування моїх рахунків/карток дали привід не лише мені, а й суду сумніватися у правильності та порядності в своїй роботі мушу просити у вас і наполягати на наступному.

Враховуючи вищевказане та керуючись ЗУ «Про звернення громадян», ЗУ «Про банки та банківську діяльність», Положенням
про організацію внутрішнього аудиту в банках України

 

ПРОШУ:

- розгляд цього звернення (клопотання) провести за моєї участі колегіально за участі компетентних посадових осіб, зокрема з числа внутрішніх аудиторів банку;

- під час розгляду звернення відкрито з’ясувати чи є у мене борг перед банком і якщо є – точно коли і як він утворився.

 

14.02.2022                                  представник Кізіма І.В.

 

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×