Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 04 Декабрь 2012 18:52

Клопотання в порядку ст.ст. 118, 119 ЗК України

Оцените материал
(2 голосов)

Минулого року я звертався до сільської ради з проханням надати мені для ведення особистого селянського господарства (ОСГ) 35 соток землі у власність, яку я і моя сім’я фактично використовує з 1950 року.

 

Минулого року я звертався до сільської ради з проханням надати мені для ведення особистого селянського господарства (ОСГ) 35 соток землі у власність, яку я і моя сім’я фактично використовує з 1950 року. Рішенням від 18.10.2011 року мені надано дозвіл лише на 0,25 га. Тепер, як дізнався я, частину земельної ділянки, яка розташована між ділянкою на яку претендую я та дорожнім полотном (майже 5 соток) сільська рада має намір віддати або вже віддала іншому землекористувачу (власнику).

Це є протиправним, оскільки грубо порушує земельне законодавство України, щонайменше, через дві обставини та правові норми.

1. Відповідно ЗУ «Про особисте селянське господарство», ст. 121 ЗК України я маю право на земельну ділянку для ОСГ до 0,2 га безкоштовно.

2. Відповідно ст. 119 ЗК України я маю право на цю ж земельну ділянку (між виділеною мені в 0,25 га та до дороги (розмір біля 0,05 га)) за набувальною давністю, оскільки моя сім’я добросовісно та відкрито володіє і користується нею аж з 1950 року.

Добро­совісне користування ділянкою в моєму випадку пов'язане з поданням заяви на адресу ради про закріплення за мною цієї ділянки тощо. Я так користуватися земельною ділянкою, що не порушувати права і законні інтереси суміжних землекористувачів або власників земельних ділянок. Таке користування земельною ділянкою здійснювалося з дотриманням всіх вимог екологічного законодавства.

Відкрите використання зе­мель­ної ділянки полягає у тому, що користування земельною ділянкою здійснювалось без приховування цього факту від третіх осіб чи органів державної влади або місцевого самоврядування. Відкрите користування земельною ділянкою передбачає, що інформація про таке користування була відома уповноваженим органам, але вони не порушували питання про самовільне використання цієї ділянки. Тобто, органи влади, сільська рада не вживали заходів протягом більш, ніж 15 років щодо повернення земельної ділянки з самовільного використання.

Враховуючи вказане та керуючись ЗК України, ЗУ «Про місцеве самоврядування в України»

ПРОШУ

 

-          організувати розгляд цього клопотання на сесії ради;

-          скасувати всі рішення, які перешкоджають моєму праву на отримання у власність у порядку ст.ст. 118, 119 ЗК України всі прийняті радою рішення;

-          надати мені дозвіл для відведення та передати у власність вищевказану земельну ділянку площею 0,05 га;

-          до розгляду цього клопотання по суті зупинити будь-які дії, спрямовані на передачу вказаної земельної ділянки іншим особам.

 

З повагою,

 

«_____» ________ 20____

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×