Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 01 Апрель 2013 18:47

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами КП Надія Семиполківської сільської ради Броварського району Київської області

Оцените материал
(6 голосов)

Як я зрозумів, зі слів виступаючих, у них є достатні підозри щодо зловживання посадовими обов’язками, махінацією з бюджетними тощо коштами з числа посадових осіб  КП «Надія» Семиполкіської сільської ради. Висловлювалися також припущення, що дані зловживання відбуваються з повного відому та за сприяння виконавчого комітету Семиполківської сільської ради, сільського голови та деяких депутатів.

Броварському міжрайонному прокурору

Київської області

 

заявник:

Кізіма Ігор Віталійович,

громадянин України, головний редактор загальнодержавної газети «Зона Закону»

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

тел. 063-..

 

Повідомлення

про вчинене кримінальне правопорушення

 

31.03.2013 року я, у складі журналістської групи газети «Зона Закону», прибув на 16.00 годин на збори громадян в/м с. Семиполки у будинок культури гарнізону. Планувалося і обговорювалося питання щодо підняття тарифів КП «Надія» Семиполківської сільської ради Броварського району Київської області.

 

Під час зборів люди обговорювали безліч питань діяльності вказаного комунального підприємства, серед яких, я вважаю є такі, що фактично містять повідомлення про вчинення злочину.

 

Редакційна політика нашої газети полягає не лише у статистичному спостережені за вчинюваними злочинами, а й у співпраці з органами влади щодо попередження та вчасного розкриття, припинення злочинної діяльності у спосіб, межах та випадках визначених законодавством України.

 

А відтак доводжу до Вашого відому наступне.

Як я зрозумів, зі слів виступаючих, у них є достатні підстави підозрювати, що певні посадові особи КП «Надія», виконкому сільської ради, сільський голова зловживають, недбало відносяться до власних обов’язків, займаються різноманітними махінаціями з фінансами, з бюджетними тощо коштами що призводить до обкрадання споживачів житлово-комунальних послуг, неналежного стану житлового господарства.

 

Висловлювалися також припущення, що дані зловживання відбуваються з повного відому та за сприяння виконавчого комітету Семиполківської сільської ради, сільського голови та деяких депутатів.

 

Зокрема, вказані вище підозри викликані: 1) штатний розпис КП «Надія» набагато перевищує фактичну кількість працівників; 2) посадові оклади передбачені в набагато більшому розмірі, ніж фактично виплачуються працівникам (прибиральник отримує згідно офіційної відповіді 1400 грн., тоді як в тарифи закладена сума на оплату роботи прибиральника у розмірі 3500 грн.); 3) начальнику КП «Надія» заробітна плата виплачується декількома відомостями щоби приховати справжній розмір його зарплати; 4) керівництво КП «Надія» приховує інформацію від мешканців щодо розмірів посадових окладів (уперто не надає її в повному обсязі на протязі тривалого часу); 5) керівництво КП «Надія» не звітує про свою роботу; 6) стан житлово-комунального господарства критичний, що пов’язано з службовим недбальством посадових осіб.

  Юридичні консультації в необмеженій кількості http://ut.kiev.ua/forum/index.html
Заходь, реєструйся, запитуй і отримуй відповіді
БЕЗКОШТОВНО

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 60, 214 КПК України

 

ПРОШУ:

- провести повне, всебічне та ґрунтовне досудове розслідування за цим повідомленням;

- допитати Брюхова В.Я., та інших мешканців в/м с. Семиполки - учасників зборів 31.03.2013 року, керівництво та працівників КП «Надія», посадових осіб виконкому Семиполківської сільської ради, сільського голову щодо обставин викладених у цьому повідомленні;

- витребувати до матеріалів провадження та оглянути документи на підтвердження або спростування підозр, викладених у цьому повідомлені;

- повідомити заявника про присвоєння номеру кримінального провадження письмово та подальший рух провадження.

 

 

03.04.2013                                                                       Кізіма І.В.Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×